Rūšiuoti pagal:

Žemės ūkis


Paukščių baidyklė, aitvaras. Su asortimentu ir kainomis galite susipažinti skiltyje ''Sodo dekoracijos'' svetainėje www.legida.lt Parduotuvė Vytauto pr.1, Kaunas, Tel. 8-687 82263; 8-656 78895 El. paštas: legida@gmail.com Vykdome internetinę prekybą.

PLAČIAU

www.fitingis.lt galite įsigyti cinkuotus užveržiamus fitingius apvalių vamzdžių konstrukcijų montavimui. Galite pasirinkti 5 dydžių ir apie 250 įvairių fitingių su kuriais apvalius vamzdžius sujungsite greitai, lengvai ir tvirtai - tik su šešiakampiu raktu.

PLAČIAU

Vaisiai Daržoves.Riešutai internetu,džiovintos uogos,džiovinti vaisiai,šokoladiniai riešutai,sėklos,Liofilizuotos,užkandžiai,egzotiniai,tropiniai,ekologiški i namus,internetu,urmu,i ofisą,i biurą,be cukraus,pigiau,šokolade,akcija,rūšys,pristatymas,apvalkale,dovanoms. Natūralus džiovinti vaisiai ir riešutai Daržoves vaisiai dėžėmis rinkiniai,daržiovių tiekėjas,vaisiai internetu,vaisiai pigiau,egzotiniai vaisiai internetu,vaisu krepšelis,didmeninės ir mažmeninės prekybos vaisiais, uogomis ir daržovėmis įmonė. Mes parduodame puikios kokybės produkciją Pristatome visoje Lietuvoje https://www.facebook.com/bgcparduotuvelt/ www.bgcparduotuve.lt www.bgc.lt

PLAČIAU