< Skelbimai < Poilsis, laisvalaikis Renginių organizavimas
Rūšiuoti pagal:

Renginių organizavimas


Ekskursiją pradėsime mintimis „įkopdami“ į Antakalnio kalvą, ant kurios 15a. buvo pastatyta Šv. Mikalojaus bažnyčia. Susipažinsime su benediktinių ordino regula. Senuoju Žemaičių keliu pasieksime Ariogalą, kur kryžiuočiai miestą puolė net 13 kartų. Atkreipsime dėmesį į Lietuvos tautinę vėliavą ir sužinosime, kas įvedė geltoną spalvą vėliavoje šalia žalios ir raudonos. Pasigrožėsime gražiausiu Lietuvos žemaičiu ir prisiminsime, kas yra ta Raseinių Magdė. Nemakšiuose sustosime prie Lurdo keliaujantiems. Kaltinėnuose nusilenksime prie Tautos Prisikėlimo kryžiaus (aukščiausias Lietuvoje), nueisime į kapinaites prie Lietuvos pirmojo muziejaus įkūrėjo ir rašytojo D. Poškos kapo. Atvyksime į Lietuvos Mažąją Romą ‑ Telšius. Apžiūrėsime katedrą ir panagrinėsime jos reljefines duris bei apsilankysime kriptoje. Pamatysime Didžiąją Žemaičių siena ir mėgstamiausią dainininko Kipro Petrausko kavinukę, sveikinsimės su meškomis, atrasime ypatingus ženklus miesto grindinyje, pasigrožėsime medaliais, pavadintais „Žydukai“, išnagrinėsime „Žemaitijos gaublį“ ir kitas miesto puošmenas. Po to vyksime į Rietavą, kuris garsėja didikų Oginskių dvaru, kur 1892 m. per Velykas ir dvare, ir bažnyčioje įžiebtos pirmosios Lietuvoje elektros lemputės. Mūsų čia lauks FAUSTO BECCALOSSI (akordeonas, Italija) ir RUSLAN VILENSKY (violončelė, Latvija) koncertas.

PLAČIAU

Rugpjūčio 26 d., sekmadienį, 11:00 val., turizmo įmonės „Mūsų odisėja“ gidų kursų absolventė Diana Šegždavičiūtė visus norinčius persikelti į viduramžių Kauną, kviečia dalyvauti NEMOKOMOJE ekskursijoje „Pamirštieji Kauno viduramžiai: miesto klestėjimo XV-XVI a. atspindžiai“. Šios ekskursijos metu sužinosite apie Kaunui suteiktas Magdeburgo teises, kurioje senamiesčio dalyje veikė ankstyvasis uostas bei kūrėsi pats miestas. Taip pat pasivaikščiosime po Kauno senamiestį, aplankysime vadinamąjį Vokės Kampą, jame esančius Hanzos sandėlius bei sužinosite, kokie teisių suvaržymai galiojo Hanzos pirkliams. Išsklaidysime mitus apie Perkūno namą bei pasigrožėsime mieste išlikusiais šiaurietiškos gotikos stiliaus pastatų fragmentais. Esate visi labai laukiami! Tai puiki galimybė atrasti kitokį Kauną.

PLAČIAU

Sveikinimo medžiai vaikams, metrikos vaikams. Vestuvinis medis (su širdelėmis). Svečių sveikinimų vestuvinis medis. Komunija. Genealoginis medis. Į kainą įtraukta ir bendro foto projekto atlikimo darbas, ir papildomas apipavidalinimas. Tai – kliento pasirinktos spalvos ir dydžio širdelės, kaspinėliai, užrašau iškilmės kaltininkams (metai, mėnuo, diena, vardai...), šriftas, papildomi sveikinimai (eilėraščiai ar proza), linkėjimai... Detaliai ir kruopščiai išnagrinėsime visus įmanomus individualaus projekto variantus. Spaudos formatai: 40*50cm 50*60cm 20*30cm 15% NUOLAIDA Spauda ant fotopopieriaus Spauda ant drobės . www.portretasdarbas.lt

PLAČIAU

Ramus ir gražus kempingas turistams keliaujantiems po Latviją ir Baltijos šalis. Mus rasite greitkeliu-A7-Via Baltica Atstumas iki Rygos:48 km Atstumas iki Bauskės: 18 km Mes organizuojame seminarus,šventes,sporto žaidimus ir kitus įdomius renginius. Stovyklavietė "Labirinti" atrakcionų parkas su žaidimais , pramogomis visiems ir kiekvieno skoniui. Latvija, ''Berzini'',Zorgi. Tlf.: +37126320336, e-mail: info@kempingslabirinti.lv , www.labirinti.lv GPS koordinates: 56.563488 , 24.168103

PLAČIAU

Vilniuje, šalia televizijos bokšto įrengėme erdvę, tinkamą išskirtinėms šventėms (vestuvės, krikštynos, jubiliejus, gimtadienis, įmonės renginys) ir norime pakviesti organizuoti šventes pas mus! Pagrindinė patalpa (virš 200m2) gali būti įvairiai transformuojama, kad atitiktų Jūsų poreikius. Pagrindinė mūsų žinutė - švęsti su vaikais vėl madinga! :) Mat šalia pagrindinės salės, susisiekiančioje patalpoje įrengtas ir vaikų žaidimų kambarys, kuris, Jums pageidaujant puikiai pasitarnaus mažųjų svečių užimtumui šventės metu! Talpiname iki 100 žmonių. Banketo su maistu kaina žmogui 45-55 Eur. Pasidaityti po šventiškai papuoštą Pramogamą galite virtualiame ture: https://goo.gl/maps/QHGtY5H9ZkE2 Susisiekite su mumis tel 861033990 ir mielai papasakosime plačiau!

PLAČIAU