Atstatyti kategorijas

Puslapyje rodyti skelbimų: 10 20 50 Rūšiuoti pagal:

Laseliniu statymas,detoksikacija, Isblaivinimas-Konsultacijos, siulu nuemimas,kodavimas. Medicinos personalas, turintys licenzijas ir individualias imones, teikia konsultacijas: gydytojo paskirtu vaistų į veną ir raumenis leidimą, lašelinių statymą .detoksikacija. Vilnius/Kaunas/Klaipeda/Siauliai,Panevezys,Palanga,LT . Galime nupirkti ir atvezti medikamentus. Priklausomybiu gydymas AKUPUNKTURA IR LAZERIU .Atlieka gydytojas,turintis Kinijos aukstaji akupunkturos issilavinima, efektas - aukstas

PLAČIAU

Laiptai su centrine laiptasija šiuo metu pati populiariausia ir dažniausiai pasirenkama karkaso konstrukcija. Laiptams su centrine laiptasija naudojama viena laiptų sija, prie kurios yra tvirtinamos laiptų pakopos. Priklausomai nuo individualaus projekto ir kliento poreikių, šį laiptų konstrukcija gali būti siaura (min 100mm) arba plati (standartas 220mm). Laiptų karkaso apatinė dalis gali būti laiptuota (“krokodilas”) arba lygi. Standartinės karkaso spalvos: ruda, balta, juoda. Esant pageidavimui dažome pagal RAL spalvų paletę. Laiptai su dviguba laiptasija laiptų pakopos montuojamos ant dvigubo karkaso. Šiai laiptų konstrukcijai naudojami mažesnio profilio metalo konstrukcijos, todėl laiptai vizualiai atrodo lengvesni. Metalinė konstrukcija dažoma standartinėmis spalvomis arba pagal RAL spalvų paletę. www.balkonostiklinimas.lt

PLAČIAU

Balkonu, baseinu, terasu, lodziju, pavesiniu stiklinimas aliuminio profiliais. Stiklinimas plastiku, kokybiski plastikiniai langai, KBE, SCHUCO, KOMERLING profiliu plastikiniai langai ir ju statymas 1. KBE vokiškas, 5 kamerų, 70 mm. Gali būti su vienkamerinias stiklo paketais 24 mm arba dvikameriniais stiklo paketais 36 mm. 2. SCHUCO vokiškas, 5 kamerų, 70 mm. Gali būti su vienkamerinias stiklo paketais 24 mm arba dvikameriniais stiklo paketais 36 mm. 3. KOMMERLING vokiškas, 6 kamerų, 88 mm. Stiklo paketai dvikameriniai 48 mm. 4. SCHUKO vokiškas, 6 kamerų, 82 mm. Stiklo paketai dvikameriniai 48 mm. Plastikiniai langai isdelioti pagal kaina. UAB VALKORAS Tel: 864032252 Konstitucijos 8a Daugiau rasite musu tinklapyje. www.balkonostiklinimas.lt

PLAČIAU
Siūlo
16900 €

Klaipėdos r. Žiaukų k.S/B Šernai parduodamas sodas .Sklypas 6 arų ploto. 2 aukštu medinis namas .Statytas 1991 metų .Namo bendras plotas 65 kv,m. 3 kambariai, 2 balkonai, WC ir virtuvėlė, visas vidus iškaltas medinėmis dailylentėmis, sveitainėje tvirtas - mūrinis židinys. Taip pat sklype yra metalinė pastogė automobiliui, metalinis įstiklintas didelis šiltnamis bei prie jo pristatytas tvirtas ūkinis pastatas, taip pat daug subrendusių vaiskrūmių ir vaismedžių.

PLAČIAU

Sveiki Finansavimas - Paskolos internetu (legera.claudexxl@gmail.com) Siūlome šias paskolas asmenims ar įmonėms, kurios yra:   Asmeninės paskolos   Komercinės paskolos   Investicinės paskolos   Paskolos plėtrai   Konsolidavimo paskolos   studento paskolą   Automobilių paskolos   hipotekos paskolos    paskolos    Investicijų ir plėtros paskolos    Xmas paskola Verslo paskolos ir daugelis kitų: Jei jus labai domina kredito pasiūlymai, prašome susisiekti su mumis el. paštu žemiau: El. Paštas: (legera.claudexxl@gmail.com)

PLAČIAU

Sveiki Finansavimas - Paskolos internetu (legera.claudexxl@gmail.com) Siūlome šias paskolas asmenims ar įmonėms, kurios yra:   Asmeninės paskolos   Komercinės paskolos   Investicinės paskolos   Paskolos plėtrai   Konsolidavimo paskolos   studento paskolą   Automobilių paskolos   hipotekos paskolos    paskolos    Investicijų ir plėtros paskolos    Xmas paskola Verslo paskolos ir daugelis kitų: Jei jus labai domina kredito pasiūlymai, prašome susisiekti su mumis el. paštu žemiau: El. Paštas: (legera.claudexxl@gmail.com)

PLAČIAU

Siūlome šias paskolas asmenims ar įmonėms, kurios yra:   Asmeninės paskolos   Komercinės paskolos   Investicinės paskolos   Paskolos plėtrai   Konsolidavimo paskolos   studento paskolą   Automobilių paskolos   hipotekos paskolos    paskolos    Investicijų ir plėtros paskolos    Xmas paskola Verslo paskolos ir daugelis kitų: Jei jus labai domina kredito pasiūlymai, prašome susisiekti su mumis el. paštu žemiau: El. Paštas: (legera.claudexxl@gmail.com)

PLAČIAU

Sveiki, pone ir ponia Gaukite finansavimas - kreditą internetu (legera.claudexxl@gmail.com) Rankdarbiai, prekybininkai, verslininkai, liberalai profesionalai Ar ūkininkai turi finansinę paramą? Mes galime suteikti paskolas iš pinigų! Mes suteikiame jums pinigų nuo 5 000 iki 10 milijonų eurų. Papasakokite apie savo projektą, surinkite jį! 1) Pasakykite mums, kad jūsų internetinis projektas yra greitas ir paprastas. 2) Mes atsiųsime jus per 24 valandas. 3) Padarykite failą užimtu verslu ir partneriu banku. Susisiekite su manimi už bet kokią informaciją. El. Paštas: (legera.claudexxl@gmail.com)

PLAČIAU

Sveiki, pone ir ponia Gauk kreditą - Finansavimas internetu (legera.claudexxl@gmail.com) Rankdarbiai, prekybininkai, verslininkai, liberalai profesionalai Ar ūkininkai turi finansinę paramą? Mes galime suteikti paskolas iš pinigų! Mes suteikiame jums pinigų nuo 5 000 iki 10 milijonų eurų. Papasakokite apie savo projektą, surinkite jį! 1) Pasakykite mums, kad jūsų internetinis projektas yra greitas ir paprastas. 2) Mes atsiųsime jus per 24 valandas. 3) Padarykite failą užimtu verslu ir partneriu banku. Susisiekite su manimi už bet kokią informaciją. El. Paštas: (legera.claudexxl@gmail.com)

PLAČIAU

Namas prie gatvės, komunikacijos, 7,8 a. žemės sklypas, kampinis, tinka komercijai

PLAČIAU

Nuo Panevėžio miesto 10 km.,prie miško ir vandens telkinio. Du sklypai, viso 21,7 a. S.B. Beržas, Dvaro g.1, ir Dvaro g.3

PLAČIAU

2016 metais kapitališkai rekonstruotas namas,250 kv.m. bendro ploto, 5 kambariai. vietiniai patogumai, vandens grežinys ir Traidenio valymo įrenginiai.Šildomas malkomis.Yra židinys su ortakiais, papildomai - pečiai.Wc, vonios kambarys.Namas ribojasi su mišku, kurio plotas 3 ha, žemės sklypo plotas 355 a. Nuo Panevėžio miesto 23 km., žvyrkeliu - 1700 m.

PLAČIAU
Siūlo
52000 €


Kapitališkai rekonstruotas namas naujomis medžiagomis, visi privalumai - šiltas. funkcionalus, 200 m. nuo Alaušo ežero, yra priėjimas prie ežero. Vietinis vandentiekis, Nuotekų valymo įrengimai, centrinis šildymas iš rūsio, pečius -žvake, užsikrauna kelioms dienoms.Namas 130 kv.m bendro ploto, grindinis šildymas, garažas, virš garažo -terasa,Iki kiemo asfaltas.Namas statytas sau, ne pardavimui, todėl buvo naudotos brangios m ir kokybiškos medžiagos.Nuo Vilniaus m.- 108 km, nuo Kauno m.- 148 km.,nuo Panevėžio m. -112 km., nuo Molėtų m. -53 km., nuo Anykščių m. -55 km., nuo Utenos m.- 18 km. Puikus pasirinkimas ramiam gyvenimui ir poilsiui.Adresas - Utenos r. Alaušo km.,Pakrantes g.38

PLAČIAU

2009 m. statybos, Kalnu rajone, 174 kv.m. bendro ploto, 151 kv.m. naudingo ploto, 93 kv.m. gyvenamojo ploto. Liuteronu gatvėje, namas pastatytas ant kalvos su terasa ir vaizdu į slėnį. Graži panorama pro langus.Geoterminis šildymas, pigus išlaikymas, miesto vandentiekis ir nuotėkos.Pirmame aukšte - holas, svetainė, virtuvė, wc, katilinė,garažas,terasa. Antrame aukšte 3 miegamieji, darbo kambarys, wc, vonios kambarys,balkonas. Erdvus, 15 a. sklypas.Padarytas projektas ūkio pastatui. Visos foto asimonas.com svetainėje.

PLAČIAU

Visos miesto komunikacijos, naujas elektros įvadas 10 kw Naujas skardinis stogas ir lietvamzdžiai, nauja betonine tvora, signalizacija, video apsauga. Tinka gyvenimui ir komercijai, nes randasi miestelio centre.

PLAČIAU

Iš 125 a. - 42,56 a. namu valda, likusi rekreacinė, 100 m. pakrantes. Elektra už 300 m., sklype yra pamatai ir šulinys. Pagal žemėlapį reikia įvesti Girbučiai 3a,- namų valda, 3 b, ar 3c- rekreacinė. sklypo adresas Girbučiu 3a, Girbučių km., Kupiškio rajonas

PLAČIAU
Siūlo
18000 €

Kretingos r.Jokūbavo k.S/B Rasa parduodamas sodas .Sklypas 6,28 arų ploto .1 aukšto su mansarda karkasinis namas .Statytas 2004 metų .Namo bendras plotas 77,15 kv,m.3 kambariai.Rūsio plotas 28,64 kv,m.Pirmo aukšto plotas 32,68 kv,m.Mansardo plotas 15,83 kv,m.Šildymas krosnele ,elektra .Mediniai langai ir vidinės durys .Namo pirmas aukštas apšiltintas .Labai tvarkingas namas ,lauko WC .Vanduo laistymui iš sodu bendrijos .Brandus sodas: obelis ,vynuogės,šiaurinės vyšnės,žemuoginės avietės.Teritorija sutvarkyta ir aptverta .Sodas randasi šalimais miškelio ,labai geri kaimynai.Iki upės Minijos vos keli šimtai metrų.Puiki vieta poilsiui ,pabėgti nuo miesto šurmulio ir rutinos.

PLAČIAU

Klaipėdos raj. Eglynų k.Eglių g.Parduodami sklypai 9 arų ploto .Paskirtis:vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų statybai .Sklypai suformuoti atliekant detaluji plana .Dvilika sklypų iš jų devini sklypai namų statybai .Elektra šalimais sklypo ,šalia asfaltuoto kelio ir miškelio .Labai geras susisiekimas ,vos apie 12 km iki Klaipėdos miesto .Sklypai mėgstantiems ramybę ir gyvenima be miesto šurmūlio.Suformuotos sklypu bylutės ,atliekant geodezinius matavimus .Liko tik 3 sklypai.

PLAČIAU

PASIŪLYMAS VERTAS DĖMESIO : Klaipėdos raj., Mazūriškėse parduodami 9-15 arų ploto namų valdos sklypai. Visos komunikacijos jau paklotos (vanduo, nuotekos, elektra, lietaus nuvedimas, keliai padaryti, viskas išplaniruota ir išlyginta). Sklypas 33 sklypų kvartale, likę laisvi 7 sklypai . Šalia miškai, tvenkiniai su poilsiavietėmis. Itin stipri gatvės bendruomenė. Toje pačioje gatvėje gyvenančio kaimyno įmonė atliko visus komunikacijų klojimo ir gerbūvio tvarkymo darbus. Vykdoma nuolatinė kelių ir komunikacijų priežiūra, pjaunama žolė. Stonės ir aplinkinių gatvių gyventojų bendrija inicijuoja gatvės asfaltavimą kartu su seniūnija. Sklypai pilnai paruošti gyvenamųjų namų statybai, be juridinių suvaržymų, jau rytoj Jūs galite pradėti kurtis Savo sklype.

PLAČIAU
Siūlo
28000 €

Klaipėdos raj. Šilininkų k.Parduodama dalis sodybos ,kuriai priklauso :sklypas 302 arų ploto .1 aukšto su mansarda rąstinis namas .Statytas 1933 metų.Sodybos dalies bendras plotas 114,24 kv,m.4 kambariai .Vanduo pravęstas į namą iš šulinio(hidroforas) .Vandens pašildymas(boileris),kanalizacija vietinė.Vandens filtravimo sistema.Šildymas kieto kuro .WC,vonia .Dalinai pakeisti plastikiniai langai.Grindys laminato ,sienos dažytos .Pakeistas parduodamos namo dalies stogas .Mūrinis ūkinis pastatas ,malkinė medinė,rūsys .Kampinis sklypas ,labai geri kaimynai .Labai geras susisiekimas ,vos apie 20 km, nuo Klaipėdos .

PLAČIAU

Klaipėdos r. Lingių k.Parduodamas sklypas 10 arų ploto .Paskirtis:vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų teritorijos .Komunikacijos :elektra ir statybinis kelias .Sklypas randasi S/B Dituvos sodu teritorijoje .Vos keli šimtai metrų iki autobuso sustojimo ,o iki parduotuvės Rimi apie 400 metrų .Šalimais darželis ir turgelis .Pūiki vieta namo statybai .Atlikti geodeziniai matavimai .Sklypas taisiklyngos stačiaklampio formos.

PLAČIAU
Siūlo
12000 €

Kretingos raj.Žalgirio sen .Kumponų k. S/B "Rasa" parduodamas sodas .Sklypas 6 arų ploto .1 aukšto su mansarda mūrinis namas .Statytas 1999 metų .40 kv,m.2 kambariai .Pirmajam aukšte pakeisti langai (plastikiniai ).Mūrinis ūkinis pastatas .Elektra ,sutvarkyta aplinka ,aptverta .Randasi geroje vietoje,netoli Minijos upe,gera vieta poilsiui ir laisvalaikiui.

PLAČIAU
Siūlo
12000 €

Kretingos raj.Žalgirio sen .Kumponų k. S/B "Rasa" parduodamas sodas .Sklypas 6 arų ploto .1 aukšto su mansarda mūrinis namas .Statytas 1999 metų .40 kv,m.2 kambariai .Pirmajam aukšte pakeisti langai (plastikiniai ).Mūrinis ūkinis pastatas .Elektra ,sutvarkyta aplinka ,aptverta .Randasi geroje vietoje,netoli Minijos upe,gera vieta poilsiui ir laisvalaikiui.

PLAČIAU
Siūlo
49000 €

Klaipėdos r.Gargždų m.S/B Gargždelė parduodamas sodo namas .Sklypas 6 arų ploto .1,5 aukšto mūrinis namas .Fasadas :apšiltintas ir nutinkuotas dekoratyvinių tinkų .Statytas 1997 metų ,namo bendras plotas 83 kv,m.3 kambariai .Komunikacijos :vietinės ,dujos šalimais sklypo .Šildymas kieto kuro .Namas pritaikytas pastoviam gyvenimui .WC vonia ,pakeisti namo langai(plastikiniai ).Ūkinis pastatas ,šiltnamis ,lauko židinys .Sutvarkyta aplinka ir aptverta .

PLAČIAU

Klaipėdos r.Vaitelių k. S/B Vaiteliai parduodamas sodo sklypas 12 arų ploto .Laikinas medinis namelis ,brandus sodas .Sklypas kampinis ,ribojasi su kanalu .

PLAČIAU
Siūlo
26775 €

Klaipėdos r.Meiskių k.Parduodamas sklypas 765 arų ploto.Sklypo paskirtis : žemės ūkio paskirties .Sklypas suformuotas atliekant preliminarius matavimus .Šiuo metu šienaujamos pievos.Sklypas tinkamas tiek žemės ūkiui ,tiek sodybai formuoti .Sklypas ribojasi su mišku ir drinažiniu kanalu .Elektra šalimais sklypo .

PLAČIAU
Siūlo
49000 €

Klaipėdos r. Derceklių k.S/B Dituva parduodamas sodo namas .Sklypas 6,23 arų ploto .2 aukštu mūrinis namas .Fasadas;apšiltintas ir dekoratyvinis tinkas kombinuotas su klinkerio plytele ir medinėmis dailylentėmis .Statytas 2010 metų ,namo bendras plotas 49,60 kv,m. 2 kambariai .Šildymas židinių ,vanduo pravęstas į namą iš šulinio (hidroforas,boileris ).Kanalizacija vietinė ,WC dušas .Namas pilnai pritaikitas gyventi ir žiemos sezonui .Rūsys po visu namu .Namas parduodamas su kai kuriais baldais .Du šiltnamiai ,sklypas sutvarkytas ir aptvertas,terasa .Ūkinis pastatas ,sklypas ribojasi su kanalu.Atlikti geodeziniai matavimai.Labai geras susisiekimas ,šalimais autobuso sustojimas .

PLAČIAU
Siūlo
35000 €

Klaipėdos r. Derceklių k. S/B Dituva parduodamas sodo namas .Sklypas 12 arų ploto .2 aukštu mūrinis namas .Namo bendras plotas 85 kv,m.3 kambariai .Šildymas pečiumi ,rūsys po namu .Elektra ,šulinys ,namui reikia remonto .Garažas ,sklypas šalimais asfaltuoto privažiavimo .Labai geras susisiekimas ,vos keli šimtai metrų iki turgelio ir parduotuvės Rimi .

PLAČIAU

Klaipėdos r.Radailių k. Parduodami sklypai nuo 5 arų ploto,iki 14,47 arų ploto .Paskirtis :namų statybos ,be komunikaciju.Asfaltuotas privažiavimas ,suformuotas 18 sklypų kvartalas .Kaina 1 aras/600 euru.Viso projekto kaina 85000 euru ,kaina derima.

PLAČIAU
Siūlo
32000 €

Klaipėdos r. S/B Dituva parduodamas sodo namas .Sklypas 6 arų ploto ,2 aukštu mūrinis namas .Statytas 1989 metų ,namo bendras plotas 75,65 kv,m.3 kambariai .Šildymas :kokliniu pečiumi ir židinio krosnele.Vanduo pravęstas į namą iš šulinio .Momentinys vandens elektrinis šildytuvas ,hidroforas .Rūsys po visu namu.Mediniai namo langai .Namo sienos apšiltintos putplasčio granulėmis.Kanalizacija vietinė ,labai geras namo išplanavimas .Mūrinis ūkinis pastatas,pirtis,dušas .Lauko wc ,šiltnamis .Sklypas ribojasi su kanalu ,brandus sodas .Teritorija sutvarkyta ir aptverta .Labai geras susisiekimas, šalimais autobuso sustojimas .Iki vandens telkinio apie 600 metrų .O iki parduotuvės Rimi ir turgelio apie 1km.

PLAČIAU
Siūlo
95000 €

PUIKI INVESTICIJA MĖGSTANTIEMS GAMTĄ IR RAMYBĘ .Klaipėdos mieste,Treko raj. ,parduodamas sklypas 7 arų ploto .Paskirtis : mažaaukščių gyvenamųjų namų statybos.Visos miesto komunikacijos,asfaltuotas privažiavimas.Gatvių apšvietimas ,dviračių takas .Sklypas randasi labai gražioje vietoje ,šalimais upė Dangė .Iš sklypo atsiveria labai gražus vaizdas .Yra tesioginis patekimas į upę Dangę .Labai geras susisiekimas ,tiek automobilių ,tiek viešoju transportu .

PLAČIAU

Klaipėdos r.Derceklių k.S/B Dituva parduodamas sodo sklypas 6 arų ploto.Laikinas medinis namelis ,šiltnamio pamatai.Elektra ,šulinys ,lauko wc .Pavėsinė ,aptverta teritorija .Sklypas randasi šalimais asfaltuoto kelio.

PLAČIAU
Siūlo
32000 €

Parduodama mylima ir prižiūrima sodyba.Kretingos r. Žeimių k.Sklypas 350 arų ploto ,iš jų 40 arų pasodybinis sklypas .1 aukšto medinis namas .Statytas 1986 metų .Namo bendras plotas 100 kv,m.4 kambariai .Komunikacijos vietinės .Namas apšiltintas ir apkaltas lentelėmis,plastikiniai langai ,name yra vanduo ,vonia ,šildomas kietu kuru išvedžioti radiatoriai.Yra trys kambariai ir virtuvė,po namu sklepas,antras aukstas neįrengtas .Iškastas nedidelis prūdas.Kaime kelias asfaltuotas .Iki miestelio 6 km

PLAČIAU
Siūlo
26500 €

Parduodame sodo sklypą su Mūriniu dviejų aukštų namu. Sodai "RASA" bendrijoje. Prieš penkis metus naujai pastatytas šiltnamis ir apšiltintas mūrinis ūkinis pastatas, sujungti kartu, įgilintas išbetuonuotais praėjimas, kad nereikėtu lankstytis, išklijuota plytelėmis, taip pat šiltnamyje atvesta elektra, vanduo, įrengta kriauklė ir apšvietimas. Sklypę gausu vaismedžių be tradicinių yra ir -Graikiškas riešutas subrandinantis 3-4 kibirus riešutų, -Aiva (Cidonija) vitaminų šaltinis, -Keturi vynuogių medžiai, -Ant namo lipa Achtinidijos vijoklis, -Trys šilauogių medeliai, Sklypas užželdintas veja, turi išbetuonuota aikštelę trims automibiliams, pavėsinę apaugusia Vynuogėmis, šalia iš akmenų išmurytas "židinys" maistui kepti. Virtuvė išklijuota plytelėmis, virtuvinis, interjeras prašosi atnaujinimo, plastikiniai langai. Yra tualetas, šalia tamsus kambariukas, kurį galima būtų perdaryti į vonią ar dušą. Šalia miškas, taip pat Minijos upė 5min pėščiomis iki smėlėto paplūdimio. Netoliese gausu šaltinių. Nuo Klaipėdos nutolęs 18km Yra galimybė įsigyti šalia esantį 10arų sklypą, kuris ribojasi su mišku. Sklypas turi vietinį vandentiekį ir šulinį. Vietinę kanalizaciją. Nebaigtą statyti terasą. Koklinę krosnį. Elektra. Vasarą naudojamės duju balionu.]

PLAČIAU
Siūlo
42000 €

Kretingos raj. Lendimų k .Parduodama sodyba,sklypas 57 arų ploto.1 aukšto karkasinis namas .Fasadas : medinės dailylentės kombinuotos su klinkerio plytelėmis.Statytas 2014 metų .Namo bendras plotas 180 kv,m.4 kambariai .Komunikacijos:elektra ,vanduo iš šulinio pravęstos į namą .Kanalizacija valymo įrengimai (Augustas ir CO).Vidaus apdaila: juodgryndės ,elektros instaliacija ,sienos sumontuotas gipskartonas,san vamzdynas. Garažas, sodyba randasi labai ramioje aplinkoje. Nuo sodybos iki Palangos miesto apie 20km, Netoli sodybos teka Šventosios upė. Namas pradėtas statyti apie 2014m, šalia jo iškastas 7 arų prūdas, prūdas įžuvintas. Aplink sodybos teritorija apsodinta apie 800 spygliuočių, gražus sodas, iškastas skliautinis sklepas. Iki mokyklos yra apie 300metrų.

PLAČIAU
Siūlo
21000 €

Klaipėdos r. Šnaukštų k. S/B Agluona parduodamas sodo namas .Sklypas 6 arų ploto .1 aukšto su mansarda mūrinis namas .Statytas 1990 metų ,namo bendras plotas 79 kv,m.2 kambariai .Elektra ,rūsys po namų .Šildymas krosnimi ,virtuvėlė,veranda .Namas tinkamas vasarojimui ,ūkinis pastatas :pirtelė .Lauko wc .Sutvarkyta aplynka ,brandus sodas.

PLAČIAU
Siūlo
112000 €

Labai patogioje vietoje naujuosiuose Jakuose parduodamas 240 m2 namas. Šalia yra autobusų stotelė, parduotuvė, mokykla, stadionas, parkas. Aplink ramūs kaimynai. Namas skydinis, garažas ir veranda mūriniai. Gyvenamo ploto 120 m2. garažas 2 automobiliam- prižiūrėtas. Yra įrengta sklepe poilsio zona su židiniu , pirtimi ir dušu. Pirmame aukšte miegamasis, svetainė sujungta su virtuve 37 m2. vonia 9 m2, holas 14 m2. Antrame aukšte du kambariai ir wc. Vanduo , kanalizacija miesto. Dujinis šildymas. Namas priduotas 100 procentų. ateini ir gyveni. Sklypas 10 arų plius 5 arai valdiškos su galimybe išsipirkti. Parduodamas su dalinais baldais. Su rimtais pirkėjais kaina derinama.

PLAČIAU
Siūlo
46000 €

Klaipėdos r.Žiaukų k.S/B Minija parduodamas sodo namas .Sklypas 6 arų ploto .1 aukšto su mansarda mūrinis namas .Fasadas apšiltintas ,statytas 1990 metų .Namo bendras plotas 96 kv,m.3 kambariai.Šildymas :krasnelė(vienybė).Vanduo iš šulinio ,kanalizacija vietinė.WC dušas ,pirtelė .Pakeistas namo stogas ,langai plastikiniai .Namas tinkamas pastoviam gyvenimui arba poilsiui.Sutvarkyta aplinka ,sodas ,du šiltnamiai.Labai geras susidiekimas.

PLAČIAU
Siūlo
35000 €

Kretingos r.Grūšlaukės k.Parduodama sodyba .Sklypas 22 arų ploto .1 aukšto su mansarda karkasinis namas .Statytas 1984 metų.Namo bendras plotas 120 kv,m.4 kambariai.Šildymas kieto kuro,vandentiekis,kanalizacija.Du wc ,vonia.Pakeisti nauji plastikiniai langai.Pakeistas namo stogas ,vidui reikia kosmetinio remonto. Sutvarkya teritorija ,ūkinis pastas.

PLAČIAU
Siūlo
26400 €

Parduodama sodyba Senosios Įpilties kaime, kuriame gausu lankytinų objektų. Sodyba yra Senosios Įpilties archeologijos komplekso apsuptyje. Kaime daug lankytinų objektų, turistų mėgstama vieta. Labai stipri ir aktyvi kaimo bendruomenė. Labai dėkinga vieta, sodyboje visos galimybės plėtoti turizmo verslą (pažintinės ekskursijos, žygiai, kempingo veikla, apgyvendinimas) arba tiesiog ilsėtis ir mėgautis gamta. Iki Baltijos jūros paplūdimio Šventojoje vos 24 km. Šalia sodybos yra vienas iš trijų Senosios Įpilties piliakalnių, atsiveria nuostabus kraštovaizdis. Pati sodyba nepatenka į kultūros paveldo apsaugos zoną, todėl problemų rekonstruojant pastatus nebus. Vienas namelis pilnai sutvarkytas ir parengtas gyventi, tai leis ramiai ilsėtis kol bus įrenginėjamas gyvenamasis namas ir tvarkomi ūkiniai pastatai. Sodyboje yra senų obelų sodas. Į sodybą patenka 0.0300 ha vandens telkinio, t.y. turėsite dalį asmeninio tvenkinio (yra galimybė įsigyti likusią tvenkinio dalį). Šalia sodybos yra nenaudojama valstybinė žemė, kurią galima išsinuomoti ir praplėsti sklypą. Yra galimybė įsigyti priešais sodybą esantį 50 a sklypą, kuriame pagal bendrojo plano sprendinius numatytas kempingas, tokiu būdu atsiranda galimybė plėsti teikiamas turistines paslaugas. Ši vieta prašosi veiklių žmonių, kurie galėtų išnaudoti visas suteiktas galimybes. Šalia sodybos bus įrengtas dviračiu takas, kuris jungs Darbėnus - Laukžemę - Senąją Įpiltį ir susilies su EuroVelo 13 dviračiu taku Klaipėda – Liepoja. Ir tai tik dalis galimybių, kurias išnaudojus galima sukurti širdžiai mielą veiklą. Sodybos aprašymas: namų valdos žemės sklypo plotas: 0.3726 ha gyvenamas namas 1964 m., bendras plotas:128.16 kv. m ūkinis pastatas 13.00 kv. m. kluonas 20.00 kv. m. ūkinis pastatas 35.00 kv. m. garažas 32.00 kv. m. ūkinis pastatas 35.00 kv. m. viralinė 15.00 kv. m. kiemo rūsys 30.00 kv. m.

PLAČIAU
Siūlo
10000 €

Klaipėdos raj., Doviluose parduodamas 1 ha ploto namų statybosos paskirties sklypas su BAIGTU DETALIUOJU PLANU.Padarytos sklypu bylutės. Sklypas padalintas į 4 namų valdos paskirties sklypus nuo 20 arų iki 21,5 arų plotu. Žvyruoto kelio 400 metrų. Elektra šalia. Patogus susisiekimas.Galima pirkti ir po 1 sklypa. Vieno sklypo kaina 10000 euru.Visu sklypu kaina 30000 euru.

PLAČIAU
Siūlo
49000 €

Palangos mieste parduodamas sklypas 29,58 arų ploto .Paskirtis : mažaaukščių gyvenamųjų namų statybos .Komunikacijos : elektros įvadas .Iki jūros apie 600 metrų .Pūiki vieta namo statybai .Sklypas mėgstantiems gamtos ramybe ir paukščių čiulbėjima .Jau įsikūres ir pastoviai gyvenantis kaimynas .Sklypo viena pusė jau aptverta .Labai geras susisiekimas ,asfaltuotas privažiavimas .Iki Palangos miesto centro apie 3 km . O iki Klaipėdos apie 25 km .Sklypas taisyklingos kvadrato formos .

PLAČIAU
Siūlo
10000 €

Klaipėdos r.Liaunų k. Parduodamas sklypas 110 arų ploto .Paskirtis :žemės ūkio .Geras žviruotas privažiavimas ,elektra šalimais sklypo .Sklypas šalia kanalo ,sklypas taisyklingos stačiakampio formos .Žemės sklypas suformuotas atliekant preliminarius matavimus.

PLAČIAU
Siūlo
12500 €

Parduodamas ramybės ir natūralaus gamtos grožio kampelis. Nuostabi vieta, pasiilgusiems gamtos ir norintiems nutolti nuo miesto šurmulio.Miškas ir upelis , ribojasi su sodyba. Rami, saugi gyvenviete leis atsipalaiduoti po rūpesčiu, džiaugtis gamta bei nepakartojama ramybe. Sodyba randasi, šalia Plungės , Užpeliu kaime, šalia asfaltuoto kelio.Sodybai priklauso sklypas 102 arų ploto, tad patrauklu norintiems kurti savo ekologinį ūkeli, bei visus metus skanauti savo vaisius ir daržoves. Sodyboje, renovuotinas namas, 2 ūkiniai pastatai.Namas mūrinis 1 aukšto .Namo bendras plotas 69,67 kv,m.3 kambariai ,kraninis šildymas .Statytas 1968 metų. Sodyboje- beribė galimybe įkurti savo šeimos oaze bei ištisus metus džiaugtis gamta ir ramybe!!!

PLAČIAU
Siūlo
31000 €

Klaipėdos m.Tauralaukyje parduodamas sklypas 8,75 arų ploto .Paskirtis : vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų namų teritorijos .Su miesto komunikacijomis : elektra ,vandentiekis ,kanalizcija ir dujomis .Atlikti geodeziniai matavimai ,kampinis sklypas .Namo projektas ir statybos leidimas . Namas vieno aukšto su mansarda ir įstiklinta terasa. Pirmame ir mansardos aukštuose suprojektuotos bendros virtuvės , valgomojo ir svetainės erdvės.Pirmame aukšte du miegamieji, sanmazgas su pirtimi ir katilinė. Mansardoje – du miegamieji , sanmazgas, erdvi drabužinė. Į mansardą patenkama atskirais laiptais iš laiptinės koridoriaus. Gyvenamasis plotas 172,36m2, pagalbinis -91,86m2. Stogas šlaitinis su stoglangiais. Yra prisijungimo sąlygos bei lauko dujotekio, vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklų projektai, sutartis dėl elektros.

PLAČIAU
Siūlo
46500 €

Klaipėdos r. Žiaukų k.S/B Šernai parduodamas sklypas 6 arų ploto .2 aukštų mūrinis namas .Statytas 2006 metų .Namo bendras plotas 81 kv,m. 3 kambariai . Name yra svetaine virtuvė, veranda, wc dušas, 2 miegamieji, Katiline, sandeliukai. Sklypas aptevrtas ir sutvarkytas. Nauji sodiniai medeliai. ŪkiniS pastatas ,vanduo- šulinys,nuotekos-vietinės . Šildymas kieto kuro katilas ir židinys su ortakiais kaip alternatyva. Gera vieta, netoli autobusu stotele parduotuve.

PLAČIAU
Siūlo
28000 €

Klaipėdos m.Tauralaukyje parduodamas sklypas 8,75 arų ploto .Paskirtis : vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų namų teritorijos .Sklypas suformuotas atliekant geodezinius matavimus .Komunikacijos : vandentiekis ,kanalizacija ,elektra (trifazė ,5 kw).Dujos šalimais sklypo .Sklypas taisyklingos stačiakampio formos .Pūiki vieta namo statybai .

PLAČIAU
Siūlo
48000 €

Klaipėdos raj. Trušelių km.parduodamas pastatytas,bet neįrengtas 220kv.m. namas. Tai puikus pasiūlymas mėgstantiems gamtą ir erdvę. Sparčiai besiplečianti gyvenvietė yra šiuolaikiška. Patogus susisiekimas leidžia vos per keletą minučių iš nuošalios ramybės nuvykti į Klaipėdos miesto centrą ar Palangą. Taip pat netoliese Slengiuose "Rimi" prekybos centras, Mazūriškėse statomas naujas prekybos centras. Mėgstantiems poilsį prie vandens,už 2km.vandens telkinys. Aprašymas Žemės sklypo plotas 8.13a. Erdvė prie namo yra dalinai sutvarkyta - apželdinta. Pamatai: betonas (apie 1.5m po žeme + dar virš žemės). Sienos: blokeliai. Perdanga: gelžbetonis. Pertvaros: blokeliai. Grindys: betono plokštės. Laiptai: betonas. Stogas: mediena + skardos plokštės. Į namo vidų pravesta elektra ir santechnikos vamzdynas. Terasa taip pat išbetonuota,galima įsistiklinti. Antrame aukšte asmeninė vonia iš miegamojo kambario. Namo baigtumas apie 60%. Tai puikus pasiūlymas šeimai įsirengti būstą taip,kaip svajojate!

PLAČIAU
Siūlo
30500 €

Klaipėdos r. Sausių k. Parduodamas sklypas 1000arų ploto .Žemės ūkio naudmenų plotas viso :8,1500 ha.Iš jo :ariamos žemės plotas :1,4000 ha.Iš jo:pievų ir natūralių ganyklų plotas :6,7500 ha.Miško žemės plotas :0,9000ha .Kitos žemės plotas :0,9500 ha.Nusausintos žemės plotas :1,4000 ha.Sklypo paskirtis .Žemės ūkio naudmenų našumo balas 27,6 .Sklypas šalimais magistralės Kaunas - Klaipėda .

PLAČIAU