Įdėti įmonę

Įmonių katalogas

VŠĮ Erikos galerija

Kita

Kaunas M.Daukšos 8, Kaunas

Įmonė teikia mokymo paslaugas, dailininko paslaugas.


Sveikatingumo blogas

Individuali veikla

Statyba

Varpo 35, Šiauliai

Santechnika,vandentiekis,šildymas! Namams,butams,komercinės paskirties patalpoms.Atliekame santechnikos darbus.Montuojame šildymo,vandentiekio,kanalizacijos sistemas.Dirbame metaliniais ir plastikiniais vamzdžiais. Klientų patogumui medžiagas atvežame į vietą.Darbus atliekame Šiauliu apskrityje.


Pacientų gydymas jų namuose po ilgalaikio alkoholio vartojimo ir esant sunkiam pagirių sindromui, išblaivinimas , detoksikacija lašinėmis . Gydytojas Romanas Kovarskis.. Pagalba visą parą visoje Lietuvoje. www.isblaivinimas.lt.. Kaune 60-100 €. Tel. (8-37) 221128, mobil..8 699 28 234

UAB BOSOPA

Statyba

Dubijos g. 3, Šiauliai

Greitai ir kokybiškai atliekame visus santechnikos darbus: vandentiekio keitimas,montavimas,kieto kuro,granulinių katilų,katilinių montavimas,grindinis šildymas.Taip pat prekiaujame granuliniais,kieto,skysto kuro katilais,šilumos siurbliais,saulės kolektoriais,dujiniais katilais.

UADBB BALTO LINK

Interneto svetainės

Kęstučio g. 59, 2-as aukštas, Vilnius

Svetainę draudimas.lt nuo 2000 m. valdo uždaroji akcinė draudimo brokerių bendrovė BALTO LINK, UADBB. Esame antra pagal dydį draudimo brokerių bendrovė Lietuvoje. Per metus aptarnaujame daugiau, nei 50000 privačių asmenų bei daugiau nei 3000 įmonių visoje Lietuvoje. Įmonės padaliniai įsikūrę 6-iuose didžiuosiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Mažeikiuose. Įmonės įstatinis kapitalas 500 000 €

UAB "Prestėja"

Statyba

Dubysos g. 31, Klaipėda

UAB "Prestėja" veiklos istorija skaičiuojama nuo 1999 metų. Įmonės pagrindinė veiklos kryptis – prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis. Prekiaujame keraminiais Kerapor, Porotherm, Keraterm, silikatiniais SILI, ARKO M, akytojo betono Aeroc, Poritas, Texoblock, Ytong blokais, silikatinėmis ir keraminėmis statybinėmis plytomis, apdailos silikatinėmis bei tašytomis plytomis, klinkerinėmis apdailos plytomis Lode, Heylen-bricks, Terca, Desimpel, Knabe, Wienerberger, Vandersanden Bricks, Olfry, klinkerinėmis Ströher, Ceramika Paradyż, Cerrad, Lode plytelėmis, šiltinimo sistemomis Atlas, fibrocementine apkala – dailylentėmis Cedral, betoninėmis ir klinkerinėmis trinkelėmis Lode, Penter klinker, pertvarų, ventiliaciniais, sąramų blokeliais, perdengimo plokštėmis, pamatų blokais, šulinių žiedais, gelžbetoninėmis sąramomis, stogų danga Benders, Koramic, Monier, Meyer-Holsen, Eternit, Ruflex, Roofshield, Gutta, Creaton, prilydoma danga Ogkrovlia ir Technonikol, stogo priedais IVT, difuzinėmis ir izoliacinėmis plėvelėmis Dachova, Strotex, Eurovent, Tyvek, Wentop, Juta, Corotop, lietaus nuvedimo sistemomis Raiko, Struga, Bryza, S-lon, Flamingo, kaminų ir ventiliacijos sistemomis Niko, Tona, Schiedel, Leier, stogo langais Roto, RoofLite, Balio, statybiniais mišiniais Atlas, Quick-mix, Simmix, Mitto, Ceresit, apšiltinimo vata Technonikol, Paroc, Ursa, Essentia, Knauf insulation, putų polistirolu Šiloporas, ekstrudiniu polistirolu XPS Technonikol, Penoplex, Ejot tvirtinimo, šiltinimo sistema, terasinėmis lentomis WPC, betono maišyklėmis Hervin Tools, mūro armavimo ir jungiamieji elementai Bautop, plastikiniais bortai Eko-Bord. UAB "Prestėja" klientai – statybos įmonės ir privatūs statytojai. Bendrovė strategija - sąžiningas bendradarbiavimas su partneriais ir klientais, siekiant abipusio pasitikėjimo. Gerbiame ir vertiname visus klientus, stengiamės pasidalinti patirtimi ir suteikti konsultacijas dėl įvairių statybinių medžiagų galimybių ir panaudojimo. Tikimės, kad malonus aptarnavimas ir universali nuolaidų sistema padės mums sėkmingai bendradarbiauti. Mes orientuojamės į kokybišką klientų poreikių tenkinimą ir greitą paslaugų vykdymą. Tik kokybiškos ir laiko patikrintos statybinės medžiagos.

ohoskelbimai.lt

e-parduotuvės

Architektų 18c, Šiauliai

ohoskelbimai.lt - tai klasifikuotas skelbimų ir įmonių katalogų portalas. Šiame portale galite parduoti, pirkti, nuomoti, dovanoti, skolinti, ieškoti ir siūlyti įvairias prekes bei paslaugas, taip pat reklamuoti savo ĮMONES Įmonių katalogų puslapyje. Visus skelbimus galite talpinti nemokamai, mokami tik VIP ir paryškinti skelbimai. Jums tereikia užsiregistruoti ir įkelti norimą skelbimą. Jei kilo neaiškumų, susisiekite ir mes Jums padėsime. DĖMESIO!!!Visi skelbimai yra įkeliami pagal Jūsų pasirinkimą:savaitei,2 savaitėms,mėnesiui,2 mėnesiams.Pasibaigus skelbimo galiojimui,jeigu Jūs jo nepratęsiate,skelbimas yra automatiškai ištrinamas.Todėl mūsų portale nėra senų,nebegaliojančių skelbimų.Įmones ĮMONIŲ KATALOGŲ puslapyje galima įkelti 6 mėnesiams arba 12 mėnesių.Įmonių eilės tvarka automatiškai keičiasi kas 24 valandas.Skelbimai su nuotraukomis sulaukia daugiau dėmesio. Išrašome sąskaitas faktūras!

MB "Kvantuma"

Kita

Parko g. 1, Šilalė

įmonė įkurta 2017 metais. Teikiame pjovimo ir graviravimo lazeriu paslaugas. Darbus profesionaliai atlieka 15 metų studijų ir mokslų patirtį sukaupęs architektūros magistro laipsnį turintis darbuotojas. Pjovimas ir graviravimo plotas iki 1,3m x 2,5m. Pjovimo/graviravimo medžiagos: Medžio plokštės, fanera, organinis stiklas, metalizuotas plastikas, kartonas, popierius, audiniai ir kt. Graviruojame metalą.

UAB "Mūsų odisėja"

Kita

M. Valančiaus g. 19, Kaunas, LT – 44275, Kaunas

Kelionių organizatorius "Mūsų odisėja" Lietuvos rinkoje dirba nuo 1997 metų. Esame ekskursijų ir kelionių po Lietuvą lyderiai. Turime daugiau nei 100 maršrutų. "Mūsų odisėjos" vizija: "Parodyti visam pasauliui Lietuvos grožį" Kas tai daro? - Turizmo profesionalai: kurie puikiai pažįsta Lietuvos lankytinas vietas ir žino kas domina net pačius išrankiausius turistus, kurie nuolat atnaujina turistinius maršrutus taip, kad sugundo keliauti net pačius didžiausius pesimistus, galvojančius, kad Lietuvoje nėra į ką žiūrėti, kurie nuolat organizuoja paskaitas turizmo entuziastams, mėgstantiems keliauti neakivaizdiniu būdu. Kaip tai daro? kuria aukštą ekskursijų po Lietuvą/paslaugų kokybę, siūlo gerą paslaugų kokybės ir kainos santykį, parengia individualius maršrutus pagal klientų poreikius ir galimybes, įteikia dovanas ir suteikia nuolaidas pastoviems klientams, dirbame kartu su partneriais Vokietijoje, Prancūzijoje, Lenkijoje, Suomijoje, Latvijoje ir kitose Europos šalyse. Slaptas sėkmės receptas: profesionalumas, patirtis ir pagrindinis ingredientas - meilė turistui ir darbui. Pagrindinės veiklos kryptys: Ekskursijos po Lietuvą: edukacinės ekskursijos po Lietuvą, kurių metu kepama duona, blynai, šakočiai, žiūrima kaip gaminami sūriai ir spaudžiamas sėmenų aliejus, susipažįstama su medaus kopinėjimu, linų verpimu ir kt.; susipažinimo su profesijomis ekskursijos po Lietuvą: gaisrininko, istoriko, kariškio, keramiko, kalvio ir kt.; pažintinės ekskursijos po Lietuvą grupėms ir pavieniams keliautojams; degustaciniai turistiniai maršrutai: vynas, alus, arbatos, žuvienė, sūris, tarybiniai patiekalai, kareiviška košė ir kt.; teatralizuotos ekskursijos po Lietuvą, kurias veda viduramžių pirklys, legendinė auksinė mergelė, jaunoji karė, komunistas; teminės ekskursijos po Lietuvą skirtos I-ojo ir II-ojo pasaulinio karo istorijai, Valentino dienai, tarybinei nostalgijai, viduramžių istorijai, sakraliniam menui, architektūriniams stiliams ir kt.; Ekskursijos po 3 Pabaltijo šalis: Lietuvą, Latviją, Estiją, kurių metu aplankomi įdomiausi šių šalių turistiniai objektai ir lankytinos vietos; Egzotinės kelionės į Madagaskarą, esame licencijuoti atstovai Madagaskaro turo operatoriaus MTTC Lietuvai, Latvijai, Estijai ir Lenkijai; Gidų/kelionių vadovu kursai visiems, norintiems dirbti ES; Turizmo specialistų kvalifikacijos kėlimas. Darbuotojų kredo: Pažinimas; Tobulėjimas; Originalumas. Taip dirbdami pasitelkiame žinias bei vaizduotę ir bandome išeiti iš įprastinių rėmų.