Įdėti įmonę

Įmonių katalogas

UAB „Integre”

Kita

Sporto g. 18, Vilnius

UAB „Integre“ – tai aukštos kokybės paslaugas teikianti buhalterinė įmonė, kurios pagrindinis tikslas – prisidėti prie kiekvieno kliento verslo augimo ir sėkmingo tobulėjimo. Esame profesionalų, buhalterinės apskaitos specialistų komanda, galinti pasirūpinti bet kokio masto ir sudėtingumo užduotimi (siūlome tiek kasdienius, tiek ypatingų žinių ir patirties reikalaujančius buhalterinius sprendimus). Šioje srityje dirbame daugiau nei dešimt metų, todėl apskaita – tai mūsų kasdienybė. Galime užtikrinti, kad visos operacijos bus atliekamos tinkamai ir sutartu laiku. Esame lankstus ir operatyviai dirbantis partneris, kuriam svarbiausia – lūkesčius atitinkantis rezultatas, todėl prieš imdamiesi bet kokios užduoties nuodugniai išanalizuojame situaciją, pasitariame su klientu ir sudarome labiausiai esančią situaciją atitinkantį darbų planą.

UAB "Energia futura"

Technika

Draugystės g. 15M, LT-51226, Kaunas

Esame saulės energetikos entuziastai, nuo 2016 m. teikiantys profesionalius saulės energijos sprendimus jūsų namams ir verslui. Dirbame su pasaulinių rinkos lyderių produktais, ypatingą dėmesį skirdami efektyvumui ir patikimumui – kad jūsų saulės elektrinės tarnautų ilgus metus be rūpesčių ir su maksimalia finansine grąža.

Mesoderma

Medicina/grožis

Raudondvario pl. 107, LT-47184 Kaunas, Kaunas

Profesionalūs permamentinio makiažo kursai ir mokymai kartu su Mesoderma. Lūpų tušavimas, antakių plaukelių technikos, akių pravedimai, permamentinio makiažo šalinimas. Registruokitės dabar ir pradėkite naują karjeros etapą savo gyvenime!

UAB Baltyre LT

Auto/moto

Stoties 30B, Utena, LT-28134, Utena

UAB BALTYRE LT yra BALTYRE įmonių grupės narė. Mes jau daugiau nei 20 metų dirbame Jums. Vykdome visų rūšių padangų importą - eksportą bei didmeninę-mažmeninę prekybą Lietuvoje bei kitose šalyse. Mes tiekiame kokybiškas padangas tiesiogiai iš gamintojų Europoje, Rusijoje bei Azijos šalyse. Esame išskirtiniai importuotojai Cordiant padangų Baltijos šalyse. Prekiaujame padangų kameromis, sunkvežimių ir žemės ūkio ratlankiais bei dubliavimo sistemomis. BALTYRE LT tiekia: padangas lengviesiems automobiliams, mikroautobusams ir visureigiams; padangas žemės ūkio technikai – traktoriams, priekaboms, padargams; padangas pramonės technikai; padangas sunkvežimiams; padangas miško technikai; įvairių dydžių ratlankius. Utenoje veikia Baltyre LT padangų servisas, kuriame remontuojamos ir montuojamos visų rūšių padangos.

UAB „IDĖJOS PARTNERIAI“

Medicina/grožis

Vokiečių g. 5-14, Vilnius

Molecule – tai Agnetos Kleizienės sveikatos, grožio ir jaunystės namai, įkurti tam, kad iš naujo atrastumėte pasitikėjimą savo jėgomis. Agneta yra įsitikinusi, kad atėjo laikas pakeisti grožio ir sveikatos standartus: vietoje blogos savijautos ir nuovargio, Molecule siūlo puoselėti ilgaamžiškumo ir jaunystės galią.

SITandGO Automobilių nuoma

Auto/moto

A. Juozapavičiaus g. 10A-4, LT-09311 Vilnius, Vilnius

Sitandgo.lt – naujų automobilių nuoma. Jeigu atvykote į Lietuvą iš užsienio ir ieškote kur išsinuomoti automobilį ilgalaikiam laikotarpiui – esate ten kur reikia. Siūlome platų automobilių pasirinkimą, mašinos yra patogios, ne senesnės nei 6 mėn., lengvai valdomos, ekologiškos, bei ekonomiškos. Jeigu vertinate komfortą ši paslauga kaip tik Jums, turime 24/7 veikiantį personalą kuris padės išspręsti visus kilusius nesklandumus.

UAB “Lietuvos meistrai”

Baldai

Taikos pr. 125F, Kaunas

Mes sprendžiame klientų problemas, susijusias su biuro patalpų išplanavimu, ergonomiškų darbo vietų kūrimu bei pateikiame geriausius pasiūlymus pagal Jūsų poreikius ir biudžetą. Mes koncentruojamės į kliento poreikius, jo lūkesčius ir sprendimus, kuriuos galime pasiūlyti.

UAB "VV Group"

Technika

Kadagių kelias 6C, Kaunas, LT 45457, Kaunas

UAB "VV Group" savo veiklą pradėjo 2007 m. Pagrindinė įmonės veiklos sritis - savivarčių nuoma ir kito įvairaus transporto nuoma ir paslaugos visoje Lietuvoje.

UAB AIRV

Kita

Raugyklos g. 4A, LT-01139, Vilnius

Vertimų biuras AIRV profesionalias vertimo paslaugas teikia jau daugiau nei 20 metų. Per šį laikotarpį mūsų teikiamomis paslaugomis pasinaudojo daugiau nei 10 000 skirtingų įmonių iš Lietuvos ir viso pasaulio. Tikimės, kad tapsime ir Jūsų vertimų partneriais bei draugais, visada pasiruošusiais Jums padėti.

Individuali veikla

Statyba

Varpo 35, Šiauliai

Santechnika,vandentiekis,šildymas! Namams,butams,komercinės paskirties patalpoms.Atliekame santechnikos darbus.Montuojame šildymo,vandentiekio,kanalizacijos sistemas.Dirbame metaliniais ir plastikiniais vamzdžiais. Klientų patogumui medžiagas atvežame į vietą.Darbus atliekame Šiauliu apskrityje.