Įdėti įmonę

Įmonių katalogas

UAB „GP Soft“

Kita

Ežero g. 8, Šiauliai

Profesionalus ir greitas kompiuterių remontas. Atvykstame į namus ir įmones. Prekyba visais kompiuterių komponentais ir periferine įranga. Tinklalapių ir kitokių internetinių projektų kūrimas. Spausdintuvų remontas, kasečių, tonerių pildymas.

UAB "Mūsų odisėja"

Kita

M. Valančiaus g. 19, Kaunas, LT – 44275, Kaunas

Kelionių organizatorius "Mūsų odisėja" Lietuvos rinkoje dirba nuo 1997 metų. Esame ekskursijų ir kelionių po Lietuvą lyderiai. Turime daugiau nei 100 maršrutų. "Mūsų odisėjos" vizija: "Parodyti visam pasauliui Lietuvos grožį" Kas tai daro? - Turizmo profesionalai: kurie puikiai pažįsta Lietuvos lankytinas vietas ir žino kas domina net pačius išrankiausius turistus, kurie nuolat atnaujina turistinius maršrutus taip, kad sugundo keliauti net pačius didžiausius pesimistus, galvojančius, kad Lietuvoje nėra į ką žiūrėti, kurie nuolat organizuoja paskaitas turizmo entuziastams, mėgstantiems keliauti neakivaizdiniu būdu. Kaip tai daro? kuria aukštą ekskursijų po Lietuvą/paslaugų kokybę, siūlo gerą paslaugų kokybės ir kainos santykį, parengia individualius maršrutus pagal klientų poreikius ir galimybes, įteikia dovanas ir suteikia nuolaidas pastoviems klientams, dirbame kartu su partneriais Vokietijoje, Prancūzijoje, Lenkijoje, Suomijoje, Latvijoje ir kitose Europos šalyse. Slaptas sėkmės receptas: profesionalumas, patirtis ir pagrindinis ingredientas - meilė turistui ir darbui. Pagrindinės veiklos kryptys: Ekskursijos po Lietuvą: edukacinės ekskursijos po Lietuvą, kurių metu kepama duona, blynai, šakočiai, žiūrima kaip gaminami sūriai ir spaudžiamas sėmenų aliejus, susipažįstama su medaus kopinėjimu, linų verpimu ir kt.; susipažinimo su profesijomis ekskursijos po Lietuvą: gaisrininko, istoriko, kariškio, keramiko, kalvio ir kt.; pažintinės ekskursijos po Lietuvą grupėms ir pavieniams keliautojams; degustaciniai turistiniai maršrutai: vynas, alus, arbatos, žuvienė, sūris, tarybiniai patiekalai, kareiviška košė ir kt.; teatralizuotos ekskursijos po Lietuvą, kurias veda viduramžių pirklys, legendinė auksinė mergelė, jaunoji karė, komunistas; teminės ekskursijos po Lietuvą skirtos I-ojo ir II-ojo pasaulinio karo istorijai, Valentino dienai, tarybinei nostalgijai, viduramžių istorijai, sakraliniam menui, architektūriniams stiliams ir kt.; Ekskursijos po 3 Pabaltijo šalis: Lietuvą, Latviją, Estiją, kurių metu aplankomi įdomiausi šių šalių turistiniai objektai ir lankytinos vietos; Egzotinės kelionės į Madagaskarą, esame licencijuoti atstovai Madagaskaro turo operatoriaus MTTC Lietuvai, Latvijai, Estijai ir Lenkijai; Gidų/kelionių vadovu kursai visiems, norintiems dirbti ES; Turizmo specialistų kvalifikacijos kėlimas. Darbuotojų kredo: Pažinimas; Tobulėjimas; Originalumas. Taip dirbdami pasitelkiame žinias bei vaizduotę ir bandome išeiti iš įprastinių rėmų.

MB Stabena

Statyba

Šilo g. Karašilio km., Pakruojo raj., Pakruojis

Įmonė teikia profesionalias gerbūvio tvarkymo ir elektros instaliacijos paslaugas. Esame ypatingi tuo, kad darbus atliekame nuo A iki Z. Turime daug statybinės technikos, todėl mūsų klientams, nereikia papildomai rūpintis, kaip paruošti žemę darbų atlikimui. Taip pat bendradarbiaujame su įvairiomis įmonėmis, kurios geromis kainomis teikia reikalingas medžiagas darbams atlikti. Mūsų klientams tereikia paskambinti ir užsisakyti norimas paslaugas. Daugiau viskuo pasirūpinsime mes! Mūsų paslaugos: • Trinkelių klojimas • Vejos įrengimas • Drenažo įrengimas • Valymo įrenginių montavimas • Lauko apšvietimo montavimas • Laistymo sistemos montavimas • Apsaugos sistemų įrengimas (signalizacijos, apsaugos kameros) • Naujos elektros instaliacijos montavimas ir senos renovavimas

Turistauk.lt - baidarių nuoma Žemaitijoje

Pramogos

Bažnyčios g., Balsių k., Šilalė

Turistauk.lt nuo 2003 metų dirba vandens turizmo srityje, kad turistų poilsis būtų be rūpesčių. Mus pasirinkti verta, nes: - 15 metų darbo patirtis vandens turizmo srityje, lankstumas, išskirtinis dėmesys kiekvienai grupei; - baidarių nuomos bazėje 100 kokybiškų baidarių; - gražiausi ir įdomiausi Jūros ir Akmenos maršrutai, pačių išbandyti, praplaukti nesuskaičiuojamą kartų ir pažįstami kaip penki pirštai; - pavasarį, rudenį ir vasarą po liūčių organizuojame ekstremalius žygius patyrusiems turistams egzotiška ir sraunia Akmenos upe, vingiuojančia per Pagramančio regioninį parką; - baidarių nuoma Jūros upe. Jūra – Šilalės rajoną garsinanti upė, stebinanti maršrutų įvairove, nuolat besikeičiančiu kraštovaizdžiu su didingais ąžuolais, smagiomis rėvomis ir slenkstukais, švariu vandeniu ir tyru oru; - galime pasirūpinti baidarių nuoma, pervežimu ir priimti dideles grupes: kolektyvus, organizacijas, bendruomenes, įmones, draugų kompanijas, moksleivių ir studentų grupes, sąskrydžių dalyvius; - rezervuojama nakvynė – jums paruošta stovyklavietė Dobilų slėnis prie Jūros upės su pavėsinėmis, Dovydo kaimo sodyba su nameliais, pirtimi, kubilu ant Jūros upės kranto, Ligitos stovyklavietė su pavėsine ir kubilu prie Jūros upės, kaimo sodyba Rubinzauras netoli Šilalės miesto, erdvi poilsiavietė Palaivis Jūros pakrantėje ir nemokama, naujai renovuota Pajūrio seniūnijos rekreacinė stovyklavietė su pavėsinėmis, žaidimų aikštelėmis ir baidarių prieplauka; - atvežame mobilią pirtelę ant ratų ten, kur turistai pageidauja; - sudarome kiekvienai grupei maršrutą pagal pasirinktą nakvynės vietą, rekomenduojame geriausią variantą, atsižvelgdami į grupės poreikius.


Patirk tai, ko dar nesi patyręs! Pasinerk į žaidimą 360 laipsnių kampu ir tapk pagrindiniu herojumi. Puikios emocijos garantuotos ir mažiems, ir dideliems! „VRon“ žaidimų kambaryje naudojama šiuo metu pažangiausia „HTC Vive“ virtualios realybės sistema. Puiki grafika virtualiame pasaulyje leis pasijusti itin realiai. Žaidimo aikštelėje laisvai vaikščiosi ir tyrinėsi viską aplink save, o orientavimo sistema saugos, kad neišklystum iš žaidimo aikštelės. „VRon“ žaidimų kambaryje gali pramogauti vienas ar su draugų kompanija (iki 5 asm.). Vienu metu būsi tik tu ir tavo draugai. Žaidimas vyksta pakaitomis, kol vienas žaidžia, kiti gali patogiai įsitaisyti ant sėdmaišių ir stebėti žaidimą. Pramoga tinkama visiems nuo 8 m. amžiaus. Virtualios realybės nenupasakosi – ją reikia patirti!

Santechnikas Vilniuje

Statyba

Smalinės g., Vilnius

Srities išmanymas, sukaupta patirtis ir greita adaptacija prie skirtingų situacijų leidžia greitai ir kokybiškai spręsti įvairiausias su santechnika susijusias problemas. www.santechnikasvilniuje.lt

Uab AVINTA

Statyba

Gedimino 45-4, Vilnius

Imone ikurta 2014m. Specelizuojasi statybos rekonstrukcijos ir remonto srityje. Mazaauksciu gyvenamuju namu statyba rekonstrukcija ir remontas. Butu,komerciniu patalpu rekonstrukcija kapitalinis ir kosmetinis remontas. Griovimo darbai. Medziagu tiekimas.

MB"Gabmanta"

Statyba

Naujakurių 9, Kaunas

Karkasiniu pirčių ir kitų statinių statyba, renovacija,įrengimas

UAB Euro kryptis

Kita

Aušros 68-306 kab., Šiauliai

Įmonė įkurta 2006 metais,UAB "Euro kryptis" yra personalo paieškos ir atrankos užsienio darbdaviams Olandijoje,Norvegijoje,Vokietijoje ir kitur, įmonė. Konsultacijos darbo paieškos klausimais.Mokesčių sugrąžinimas dirbusiems užsienyje. Kontaktai: Aušros al.68-306 kab., Šiauliai. tel.biuro: +370 41 598570 mobil.tel.: +370 699 89947 eurokryptis@splius.lt www.eurokryptis.lt

UAB "Namų Guru"

Kita

Liepsnos g. 2, Vilnius

Kodėl „Namų guru“? Siūlome visą paslaugų asortimentą, kuriame atrasite geriausiai Jūsų poreikius atitinkančias paslaugas: kasdienis / periodinis valymas, generalinis / poremontinis valymas, namų / butų / patalpų ir biurų valymas, komercinių patalpų priežiūra ir valymas. „Namų guru“ – geriausias pasirinkimas, nes: Mūsų komandoje dirba kvalifikuoti savo srities profesionalai; Naudojame naujausias technologijas, todėl galime įveikti net ir pačias baisiausias dėmes, prikelti baldus naujam gyvenimui; Į savo darbą žiūrime atsakingai, užtikriname profesionalų bendravimą ir sklandų bendradarbiavimą; Savo klientams siūlome itin lanksčias bendradarbiavimo sąlygas; Pasirinkdami mus visada būsite tikri, kad pasirinkote geriausią kainos ir kokybės santykį. Keliame savo komandai aukštus reikalavimus, todėl savo klientams galime užtikrinti geriausią paslaugų kokybę. Būdami profesionalais ir turėdami patirties įvairiose situacijose gebame greitai priimti tinkamus sprendimus, kurie taupo mūsų klientų laiką ir pinigus, o kartu užtikrina visus lūkesčius atitinkantį rezultatą. Kiekvienas „Namų guru“ komandos narys vadovaujasi bendrais principais: atsakingumu, dalykišku bendravimu, profesionalumu ir optimalių sprendimų priėmimu. Visa tai leidžia mums dirbti operatyviai ir darniai, sukuriant geriausią produktą klientams. Visada siekiame geriausio – siekiame būti guru savo srityje. „Namų guru“ privalumai Jums: Užsakymai priimami 24/7; Patogus periodinių paslaugų teikimo grafiko pasirinkimas; Paslaugas teikiame ir nedarbo valandomis bei savaitgaliais; Galimybė užsisakyti greito valymo paslaugas; Naudojama moderni technika ir priemonės; Dirbame netrikdydami Jūsų darbo ar poilsio; Ne tik dirbame, bet ir visada atrodome profesionaliai. „Namų guru“ – geriausias sprendimas Jūsų namams ir biurui!