Įdėti įmonę

Įmonių katalogas

UAB „PakMarkas“

Technika

Minsko pl. 95, Daržininkų k., Nemėžio sen., Vilniaus r., LT-13264, Visa Lietuva

Esame vienas iš produktų ženklinimo, inžinerinių pakavimo bei gamybos automatizavimo sprendimų lyderių Baltijos šalyse. Pagrindinė gamybos bazė įsikūrusi Lietuvoje, šalia Vilniaus. Turime filialus Latvijoje ir Vokietijoje. Bendradarbiaujame su daugiau kaip 1 tūkst. gamybos įmonių Lietuvoje, Europoje ir už jos ribų.

UAB Gormeta

e-parduotuvės

Girulių g. 10-201, LT-12112, Vilnius

Kiekvienam klientui etvoros.lt siūlo konkrečiai jo poreikius atitinkančius, aukščiausios kokybės produktus. Kadangi gaminame įvairios paskirties ir dizaino tvoras, turime galimybę pasiūlyti itin platų asortimentą bei rasti optimalų sprendimą tiek tais atvejais, kai reikalinga laikina tvora, tiek ir tada, kai žvalgomasi ilgaamžio, patikimo varianto.

UAB "Euroatletas"

e-parduotuvės

Birželio 23-osios g 27A, LT-50202, Kaunas

UAB "EuroAtletas" - sporto įrangos tiekimas, gamyba ir montavimas. GAMYBA - viena iš esminių mūsų veiklos krypčių, gaminame labai įvairią sporto įrangą, ir jos asortimentas pastoviai didinamas.

MB "Ekošaltis"

Technika

Kalniečių g. 209, Kaunas

Įmonė ,,Ekošaltis" tai Jūsų verslo partneris kuris visuomet išsiaiškina ir įsigilina į kliento poreikius, stengiasi pasiūlyti tik optimaliausius, efektyviausius ir pažangiausius sprendimus sėkmingam Jūsų verslo vystymui. Užtikrintai galime teigti, kad mes galime pasiūlyti Jums nestandartinius sprendimus palankiausiomis kainomis.

Verbelnieki

Viešbučiai/svečių namai

Nicas novads,Nicas pagasts, Liepojos raj., Latvija.

Svečių namai ir kempingas "VĒRBEĻNIEKI" įsikūręs prie kelio Klaipėda - Liepoja, 6 km iki Liepojos miesto. Poilsio kompleksas yra prie pat jūros - tik apie 50 metrų! Jūsų paslaugoms: Treji svečių namai; Atskiras šeimyninis namas; Vasarinis poilsio namelis; Kempingas: vietos palapinėms, kemperiams; Didelė vasaros terasa su židiniu; Vasaros kavinė "Siena šķūnis" (nuo gegužės iki rugsėjo mėn.); Banketų salė vestuvėms, gimtadieniui, įmonės šventei... iki 200 žmonių; Salė konferencijoms, seminarams; Pirtis, kubilas ir lauko burbulinė vonia (Jacuzzi); Sporto ir pramoginių renginių organizavimas iki 2000 žmonių; Vaikų žaidimų aikštelė.

UAB "GoIT"

Interneto svetainės

Žalgirio g. 88-101, LT-09303, Vilnius

UAB „GoIT“ yra patyrusi, ambicinga kompanija, teikianti įvairiapusius IT sprendimus verslui. Profesionali mūsų komanda gali didžiuotis prisidėjusi prie klientų sklandaus IT ūkio veikimo, o modernių sprendimų ir lankstaus požiūrio dėka įgyvendinome ne vieną sėkmingą IT projektą.

UAB "PARTY INBOX"

Pramogos

Sėlių g. 39, Vilnius

Mūsų el.parduotuvėje rasite tik kokybiškus stambiausių pasaulio gamintojų vienkartinius indus, stilingas stalo bei šventinės erdvės puošmenas, balionus bei aksesuarus fotosesijoms. Jūsų laukiame ne tik elektroninėje erdvėje, bet ir mūsų šventinės atributikos prekybos salonuose Vilniuje, Sėlių g. 39 ir Verkių g. 27B, Ogmios miestelis; Klaipėdoje, Taikos pr. 64, PC Arena. Jauki aplinka ir nemokamos švenčių ekspertų konsultacijos- tik pas mus!

UAB "ProDentum"

Medicina/grožis

Kalvarijų g. 128A-2, Vilnius

Daugiau negu 15 metų kasdien dirbame ir tobulėjame klinikinėje bei mokslinėje srityse. Nesilaikome senų ar naujų dogmų ir įsitikinimų – vadovaujamės įrodymais pagrįsta odontologija, gerąja praktika bei nauda pacientui.

UAB "VV Group"

Technika

Kadagių kelias 6C, Kaunas, LT 45457, Kaunas

UAB "VV Group" savo veiklą pradėjo 2007 m. Pagrindinė įmonės veiklos sritis - savivarčių nuoma ir kito įvairaus transporto nuoma ir paslaugos visoje Lietuvoje.

UAB "Ideo LT"

Kita

Laisvės pr. 125, LT-06118, Vilnius

Spaudos darbai Skaitmeninė spauda A3 Plataus formato spauda UV spauda Bigavimas Lankstymas Plojimas lazeriu Reklamos gamyba Tūrinė reklama Šviesdėžės Stendai Reklama ant transporto Parodų stendų apipavidalinimas Langų matinimas Kita Dizaino paslaugos Verslo dovanos Reklama ant rūbų Antspaudai Priemonės renginiams Interjero detalės