Įdėti įmonę

Įmonių katalogas

UAB "Prestėja"

Statyba

Dubysos g. 31, Klaipėda

UAB "Prestėja" veiklos istorija skaičiuojama nuo 1999 metų. Įmonės pagrindinė veiklos kryptis – prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis. Prekiaujame keraminiais Kerapor, Porotherm, Keraterm, silikatiniais SILI, ARKO M, akytojo betono Aeroc, Poritas, Texoblock, Ytong blokais, silikatinėmis ir keraminėmis statybinėmis plytomis, apdailos silikatinėmis bei tašytomis plytomis, klinkerinėmis apdailos plytomis Lode, Heylen-bricks, Terca, Desimpel, Knabe, Wienerberger, Vandersanden Bricks, Olfry, klinkerinėmis Ströher, Ceramika Paradyż, Cerrad, Lode plytelėmis, šiltinimo sistemomis Atlas, fibrocementine apkala – dailylentėmis Cedral, betoninėmis ir klinkerinėmis trinkelėmis Lode, Penter klinker, pertvarų, ventiliaciniais, sąramų blokeliais, perdengimo plokštėmis, pamatų blokais, šulinių žiedais, gelžbetoninėmis sąramomis, stogų danga Benders, Koramic, Monier, Meyer-Holsen, Eternit, Ruflex, Roofshield, Gutta, Creaton, prilydoma danga Ogkrovlia ir Technonikol, stogo priedais IVT, difuzinėmis ir izoliacinėmis plėvelėmis Dachova, Strotex, Eurovent, Tyvek, Wentop, Juta, Corotop, lietaus nuvedimo sistemomis Raiko, Struga, Bryza, S-lon, Flamingo, kaminų ir ventiliacijos sistemomis Niko, Tona, Schiedel, Leier, stogo langais Roto, RoofLite, Balio, statybiniais mišiniais Atlas, Quick-mix, Simmix, Mitto, Ceresit, apšiltinimo vata Technonikol, Paroc, Ursa, Essentia, Knauf insulation, putų polistirolu Šiloporas, ekstrudiniu polistirolu XPS Technonikol, Penoplex, Ejot tvirtinimo, šiltinimo sistema, terasinėmis lentomis WPC, betono maišyklėmis Hervin Tools, mūro armavimo ir jungiamieji elementai Bautop, plastikiniais bortai Eko-Bord. UAB "Prestėja" klientai – statybos įmonės ir privatūs statytojai. Bendrovė strategija - sąžiningas bendradarbiavimas su partneriais ir klientais, siekiant abipusio pasitikėjimo. Gerbiame ir vertiname visus klientus, stengiamės pasidalinti patirtimi ir suteikti konsultacijas dėl įvairių statybinių medžiagų galimybių ir panaudojimo. Tikimės, kad malonus aptarnavimas ir universali nuolaidų sistema padės mums sėkmingai bendradarbiauti. Mes orientuojamės į kokybišką klientų poreikių tenkinimą ir greitą paslaugų vykdymą. Tik kokybiškos ir laiko patikrintos statybinės medžiagos.


Sveikatingumo blogas

UAB Europos Kranai

Technika

Vilkpėdės g. 22, Vilnius

Įmonė Europos Kranai (Euro-Cranes) per savo gyvavimo laiką, subūrė išties stiprias, savo sritį puikiai išmanančias profesionalų komandas, operatyviai reaguojančias į kiekvieną naują užklausą. Aktyviai sekame pasaulio naujienas, todėl mūsų veikloje naudojama tik pati moderniausia įrangą, užtikrinanti aukščiausią paslaugų ir produkcijos kokybę. Mes netoleruojame kliento biudžeto švaistymo – visada koncentruojamės tik į rimčiausių, svarbiausių ir sudėtingiausių uždavinių išsprendimą.

UAB Politesna

Statyba

vivulskio g. 7-525, Vilnius

Šiuolaikinėje visuomenėje vis didesnė svarba yra žmogaus rūpestis, jo sveikata ir apskritai gyvenimo kokybė. Dėl pažangos ir sveiko gyvenimo būdo propagavimo, daugiau žmonių sportuoja, reguliuoja savo mitybą, siekia ilgaamžiškumo. Blogų įpročių atmetimas, produktų kokybės analizė, viešoji ir valstybinė aplinkos ekologijos kontrolė yra nukreiptos į gyvenimo sąlygų gerinimą. Nepaisant to, kad žmonija išmoko susidoroti su matomomis grėsmėmis ir akivaizdžia žala sveikatai, reikėtų prisiminti, kad paslėpti priešai kartais yra pavojingesni. Pasak Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO), miesto gyventojas praleidžia iki 70% laiko kambaryje. Ekspertai teigia, kad oras uždaroje erdvėje yra 4-6 kartus daugiau užterštas ir 8-10 kartų toksiškesnis už atmosferą. Kenksmingi elementai, bakterijos, cheminiai junginiai, užpildantys oro erdvę, elektromagnetiniai laukai, atsirandantys dėl elektros prietaisų, kompiuterių ir buitinių prietaisų veikimo, radiacijos, triukšmo lygio, vibracijos ir daugelio kitų veiksnių daro tiesioginį poveikį asmens gerovei. Jei jūs arba jūsų artimieji dažnai serga, jaučiasi pavargę, jaučia galvos skausmus, jaučiamas nerimas ar depresija, blogai miegate – tai gali reikšti, kad esate pažeidęs ekologinę jūsų namų sritį. Pagyvenę žmonės ir vaikai yra ypač pažeidžiami dėl paslėpto neigiamų veiksnių poveikio. Mūsų centro specialistai padės išspręsti pirmiau aprašytas problemas. Atlikę ekologinius tyrimus, galėsime nustatyti visus nukrypimus nuo standatrinių normų. Remiantis tyrimų rezultatais, jums bus pateiktos rekomendacijos, kaip pašalinti esamą problemą. Profesinis mokymas darbuotojų, naudojama mūsų įranga ir technologija, leidžia visiškai panaikinti arba gerokai sumažinti riziką jūsų sveikatai ir ramybei. Jausdami, kad mes darome svarbią užduotį ir misiją, nešdami žmonėms gėrį ir laimę, padeda išsaugoti vaikus, pagerinti ir pagyvinti mūsų tėvų gyvenimą, suteikia mums pasitikėjimo mūsų darbo reikalingumu. Prašome kreiptis į mūsų specialistus, kurie išsamiai pakonsultuos ir atsakys į visus jus dominančius klausimus.

UAB Legida

Buitis

Pancūzų g. 17-78, Kaunas

Tai namų apyvokos daiktais prekiaujanti kompanija. Įmonė veikia nuo 1993m. Per šį laikotarpį buvo ieškoma įvairių būdų kaip pagerinti asortimentą ir pritraukti kuo daugiau klientų. Nuo neturinčių paklausos daiktų buvo atsisakyta. Todėl dabartinis asortimentas tikrai labai platus (įvairaus dizaino, spalvų gamos) ir garantuotai patenkins net išrankiausią pirkėją. Tai yra prekės skirtos interjero papuošimui, taip pat daiktai be kurių neįmanoma apseiti namų ūkyje. O kas gali būti geriau už tai, kas suteikia mums jaukumą namuose arba darbe. Interjeras, interjero detalės, elementai. Dirbiniai iš metalo: gėlių stovai, žvakidės, veidrodžiai su metaliniais rėmais, staliukai, pakabos, židinio malkinės, židinio įrankiai, kušetės, baldai; Laikrodžiai: pastatomi, pakabinami, židinio, mechaniniai, elektroniniai Dekoracijos, sodo statulėlės, figūrėlės, daržo skulptūros, dekoratyvinės statulos: gyvūnai, paukščiai, angeliukai, malūnėliai, pelėda, varlės, batai, nykštukai, stirnos, kurmis, erelis, gandras, šunys, grybai, kiškis, vezlys, gulbe, lapė, varna, sraigė, karvės Gėlių vazonai: keramikiniai, plastikiniai, ant kojelių, pakabinami, įsmeigiami, vienkartiniai, pinti, loveliai gėlėms, laikikliai, atramos, kopetelės, tvorelės, žemė, trašos, drenažas, vermikulitas, perlitas Kepimo formos: tortams, duonai, keksams, pyragams, plokštainiams, sausainiams, metalinės, silikononės, popierinės Indai: emaliuoti, porcelianiniai, plastmasiniai, nerūdijančio plieno, ketaus, aliuminio; Vonios ir tualeto reikmenys: veidrodžiai, lentynėlės , wc dangčiai, šepečiai, pakabos, laikikliai, muilinės Kitos prekes: suvenyrai, dovanos, duoninės, džiovyklos, skalbinių dėžės, kibirai, šiukšlių dėžės, šluotos, kilimėliai, termometrai, dubenėliai, staltiesės, servetėlės, trintuvės, pjaustymo lentos, keptuvės, puodai, birių produktų matuokliai ir daug kitų ūkinių ir buitiniių prekių.

Stake Hunters Limited

Interneto svetainės

8 Copthall, Roseau Valley 00152, Dominica, Roseau Valley

Informacinė svetainė apie lažybas. Lažybų strategijos, apžvalgos, statymų patarimai, lažybų bendrovių apžvalgos. Gyvi pokalbiai su lažybų profesionalais.

UAB " OBELIKSAS "

Auto/moto

Dariaus ir Girėno 6, Plungė

ĮMONĖ GALI JUMS PASIŪLYTI: REKLAMĄ PLUNGĖS MIESTE LED EKRANE AUTOMOBILIŲ NUOMA: LENGVŪJŲ, KELEIVINIŲ, KROVININIŲ, PRIEKABŲ, NAMELIŲ ANT RATŲ, PLAUNAMOJO SIURBLIO NUOMA BEI VANDENS DVIRAČIŲ NUOMA IR KITĄ SEZONINĮ INVENTORIŲ. CHEMINIAI AUTOMOBILIŲ SALONŲ VALYMAI.

UAB Diodenas

Auto/moto

Metalistų g. 4d, Šiauliai

UAB "Diodenas" prekiauja sunkvežimių ir vilkikų atsarginėmis detalėmis. Pas mus rasite tokių vilkikų gamintojų dalių, kaip: MAN, VOLVO, DAF, RENAULT, MERCEDES BENZ, SCANIA ir IVECO.

GIGA dažasvydis

Pramogos

Vilniaus 72, Šiauliai

Senajame Frenkelio odų fabrike (Vilniaus 72, Šiauliai) turime didelę žaidimų aikštelę , kurioje priimame pramogautojus bet kokiu oru. Esame dėkingoje vietoje, kur mus galima pasiekti ne tik pėsčiomis automobiliu ar dviračiu, bet ir miesto 6 ir 1 maršruto autobusais. Šaltuoju metų laiku suteikiame šildomas patalpas žaidėjams persirengti. Renginio vedėjai čia pasiūlys Jums begalę linksmų, o jei pageidaujate, ir rimtų, realistiškų žaidimų scenarijų bei užduočių. Turime galimybę pramogautojams po renginio suteikti sąlygas užkandžiams, tortui ar picai suvalgyti. Iš anksto suderinus, galime bendradarbiauti renginio scenarijaus kūrimo bei įgyvendinimo procesuose su organizatoriais. Patį renginį saugiai gali stebėti nenorintys, negalintys ar lydintys žaidėjus asmenys.

Vaidodazasvydis klubas

Pramogos

Vynupes viensedis, Panevėžys

Klubas ikurtas 2002 metais. Sveiki, uzsiimineju dazasvydzio veikla. Paketo kaina 10 €. Į paketą įeina: kaukės tik dvigubo stiklo (jos visiškai nerasoja), švarūs spalvingi rūbai (yra ir kamufliažų), 100 kamuoliukų, pirštinės, skarelės, apsauginiai skydai, apsauginės liemenės (čia daugiau merginoms), žymikliai (šautuvai) TIPMANN (veikiantys be priekaištų).Žaidimo laikas neribojamas.Papildomi kamuoliukai kainuoja 5 €. Dirbame kasdien, nesvarbu, ar savaitgalis, ar Naujųjų metų išvakarės. Jūsų patogumui: erdvi pavėsinė su dideliu stalu, WC, šašlykinė, malkos, ir visa tai nemokamai. Žaidimai vyksta specialiai įrengtose aikštelėse prie Panevėžio, Pasvalyje, Širvintose ar Jūsų pasirinktoje teritorijoje.Pagal paskutinius pasitobulinimus mes visiškai perėjom prie suspaustą orą naudojančių žymiklių (šautuvų). Kam jau teko pašaudyti, tas žino, ką tai reiškia šaltu ar drėgnu oru. Suburk 20 žmonių komandą ir pats dalyvauk NEMOKAMAI!Žaidimai organizuojami Panevėžyje, Pasvalyje, Širvintose bei jų apylinkėse. Taip pat pildau nardymo balionus ir parduodu įvairios talpos balionus 300 bar darbinio slegio. Dazasvydzio kainos: Dažasvydis Panevėžyje (100 kamuoliukų) (1 asm.) (10.00 €) Dažasvydis Panevėžyje (200 kamuoliukų) (1 asm.) (15.00 €) Dažasvydis Panevėžyje (300 kamuoliukų) (1 asm.) (18.00 €) Dažasvydis Panevėžyje (po 100 kamuoliukų) (2 asm.) (20.00 €) Dažasvydis Panevėžyje (po 200 kamuoliukų) (2 asm.) (30.00 €) Dažasvydis Panevėžyje (po 300 kamuoliukų) (2 asm.) (36.00 €) Mano telef. 868246722