Įdėti įmonę

Įmonių katalogas

UAB "Ideo LT"

Kita

Laisvės pr. 125, LT-06118, Vilnius

Spaudos darbai Skaitmeninė spauda A3 Plataus formato spauda UV spauda Bigavimas Lankstymas Plojimas lazeriu Reklamos gamyba Tūrinė reklama Šviesdėžės Stendai Reklama ant transporto Parodų stendų apipavidalinimas Langų matinimas Kita Dizaino paslaugos Verslo dovanos Reklama ant rūbų Antspaudai Priemonės renginiams Interjero detalės

UAB "Umaras"

Kita

Pramonės g. 19a, Utena

Šiandien įmonė yra viena iš stambiausių polietileno plėvelių gamintojų Baltijos šalyse, turinti didžiulį potencialą ir puikų darbuotojų kolektyvą. Įmonė stabiliai ir efektyviai dirba kurdama naujus produktus ir investuodama į šiuolaikiškus įrengimus bei darbuotojų mokymus.

MB "MK Baltic Group"

e-parduotuvės

Pramonės gatvė 26-22, Šiauliai

Vaizdo kameros, vaizdo stebėjimo sprendimai internetu. Prekes pristatome per 2 darbo dienas.

UAB "Dotnuva Baltic"

Žemės ūkis

Parko g. 6, Akademija, 58350 Kėdainių r., Kėdainiai

Atstovaujame ir platiname LAMMC Žemdirbystės instituto ir žymiausių tarptautinių sėklininkystės kompanijų javų, rapsų, kukurūzų, cukrinių runkelių, pašarinių ir vejų žolių, ankštinių augalų sėklas. Bendradarbiaujame su „DLF Seeds & Science“, „Saaten Union“, „DSV“, „Maribo“, „Lantmannen", „Syngenta seeds", „RAGT", Rapool", “Bayer CropScience”, “Basf”, “KWS”, Saatbau Linz”, “Smolice” ir kt.

UAB "TRANSRIFUS"

Statyba

Liepų g. 34A, Kaunas

Įmonę įkūrėme 2002 m. Garliavoje. Savo verslą pradėjome veikla, susijusia su krovininiu autotransportu. Vėliau išsiplėtėme statybinių įrengimų, pastolių, autokrautuvų, konteinerinių namelių bei klojinių pasiūlos srityse. Šiuo metu skirtinguose įmonės skyriuose dirba daugiau nei 70 darbuotojų.

D. Juškos IĮ

Kita

J. Dobkevičiaus g. 8, Vilnius

Burbuliniai vokai yra viena populiariausių pakavimo medžiagų, panaudojama įvairiems gaminiams pakuoti. Šias ir kitas pakavimo priemones įsigykite internetinėje parduotuvėje dezes.lt

Individuali veikla

Statyba

Varpo 35, Šiauliai

Santechnika,vandentiekis,šildymas! Namams,butams,komercinės paskirties patalpoms.Atliekame santechnikos darbus.Montuojame šildymo,vandentiekio,kanalizacijos sistemas.Dirbame metaliniais ir plastikiniais vamzdžiais. Klientų patogumui medžiagas atvežame į vietą.Darbus atliekame Šiauliu apskrityje.

UAB "Lonas"

e-parduotuvės

Ukmergės g. 18, LT-55101, Jonava

Įmonė LONAS įkurta 1993 metais. Daugiau nei 20 metų LONAS puoselėja geriausias čiužinių gamybos tradicijas bei kuria inovacijas didesniam komfortui ir sveikesniam gyvenimui. Be pripažinimą pelniusių čiužinių, LONAS taip pat gamina aukščiausios kokybės šiuolaikinio dizaino lovas bei platų spektrą aksesuarų geresniam miegui.

UADBB "Aon Baltic"

Kita

Karaliaus Mindaugo pr. 35, LT-44307, Kaunas

Esame didžiausia draudimo brokerių bendrovė Lietuvoje bei Baltijos šalyse. Per metus aptarnaujame 250 000 privačių asmenų bei 6 000 įmonių visoje Lietuvoje. Vertiname Jus, savo klientus, todėl siekiame, kad galėtumėte apsidrausti greitai ir kuo palankesnėmis sąlygomis.

UAB STNP

e-parduotuvės

A. Juozapavičiaus g. 9-304, Vilnius

https://www.stnp.lt | El. paštas: info@stnp.lt STNP • Nuolatos stebime statinio būklę; • Atliekame periodines ir specializuotas apžiūras; • Pildome statinio techninės priežiūros dokumentus; • Nustatome defektų priežastis bei teikiame rekomendacijas statinio defektų pašalinimui; • Teikiame techninę ir praktinę pagalbą statant bei eksploatuojant statinius; Lulomet Siūlome aukštos kokybės šunų ir kačių maistą, vitaminus ir (ar) papildus, taip pat higienos priežiūros priemones. Mūsų tikslas yra pasiūlyti Jūsų augintiniams geriausią mitybą ir priežiūrą, kad jie galėtų jaustis sveiki ir laimingi. El. parduotuvėje rasite didelį pasirinkimą aukštos kokybės maisto produktų, tinkamų tiek šunims, tiek katėms, o taip pat ir produktų, skirtų papildyti jų mitybą. Mūsų parduodami produktai pagaminti iš aukščiausios kokybės ingredientų, atitinkančių mūsų klientų ir jų augintinių poreikius.