Įdėti įmonę

Įmonių katalogas

UAB Šilumos vizija

Statyba

Tilto g. 6, Kaunas, 45302 Kaunas, Lietuva, Kaunas

Sildykis.lt elektroninėje parduotuvėje rasite platų šildymo įrangos prekių pasirinkimą. Teikiame profesionalias konsultacijas ir padedame išsirinkti optimaliausią sprendimą.

V.O.V.A.

Apranga

Loretos Asanavičiūtės g. 8-153, LT-04302 Vilnius, Vilnius

Apatinis trikotažas internetu moterims: įvairių stilių ir dydžių liemenėlės, kelnaitės, bodžiai, formuojantys apatiniai, naktiniai ir pižamos, maudymosi kostiumėliai. Aukštos kokybės Latvijoje pagamintas apatinis trikotažas, įgavęs pripažinimą daugelyje pasaulio šalių.

Renti, UAB

Auto/moto

A. Vivulskio g. 7-101, Vilnius

Renti įmonė siūlo ilgalaikę automobilių nuomą Lietuvoje. Daugiau nei 2000 bet kokios markės ir amžiaus automobilių, automobilių nuoma nuo 1 mėnesio be kasko draudimo, su bet kokia kredito istorija.


869928234 Gydytojas psichiatras Romanas Kovarskis konsultuoja ir gydo pacientus dėl įvairių psichikos sutrikimų, taip pat atsiradusių dėl alkoholio vartojimo, po ilgalaikio alkoholio vartojimo ir esant sunkiam pagirių sindromui, detoksikacija lašinėmis, "išblaivinimas". Pagalba visą parą Kaune, visoje Lietuvoje. Tel. (8-37) 221128, mobil.869928234.


Naujienlaiškių siuntimas | naujienlaiškių platforma | Vivasend

Sveik.eu

Maistas/gėrimai

Žemaičių pl. 66, Kaunas LT-48152, Kaunas

Prekiaujame įvairiais kokybiškais maisto papildais ir vitaminais internetu. Savo klientams siūlome geras kainas ir greitą prekių pristatymą.

UAB BOSOPA

Statyba

Šiauliai,Turgaus aikštė 6, Šiauliai

Greitai ir kokybiškai atliekame visus santechnikos darbus: vandentiekio keitimas,montavimas,kieto kuro,granulinių katilų,katilinių montavimas,grindinis šildymas.Taip pat prekiaujame granuliniais,kieto,skysto kuro katilais,šilumos siurbliais,saulės kolektoriais,dujiniais katilais.Parduodame lizingu.

4Sun Lithuania

Elektros prekės

Saltinelio g 43, Mazoji Kuosine, Vilnius

Saules moduliu ir kitu alternatyvios energetikos prekiu e-parduotuve.

UAB Teisėkūros žinios

Teisė

Kalvarijų g. 78A-17, LT-09303, Vilnius

Įmonė įkurta 2016 m. gruodžio mėnesį. Du kartus per savaitę leidžia naujų teisės aktų elektroninį leidinį pdf, epub ir docx formatais. Teisės aktai skelbiami pagal jų viršenybę ir leidinį sudaro IX skyriai. X skyriuje pateikiami valstybės ir savivaldybių institucijų, įmonių ir organizacijų informaciniai skelbimai, aktuali vieša informacija. Leidinyje prie kiekvieno dokumento yra pateikti pagrindiniai akto rekvizitai ir hipernuoroda į pirminį šaltinį. Tinklapyje talpinama teismų praktika ir organizacijų informaciniai skelbimai. Nemokami teisės elektroniniai leidiniai. Leidybos ir konsultavimo paslaugos.

UAB " OBELIKSAS "

Auto/moto

Dariaus ir Girėno 6, Plungė

ĮMONĖ GALI JUMS PASIŪLYTI: REKLAMĄ PLUNGĖS MIESTE LED EKRANE AUTOMOBILIŲ NUOMA: LENGVŪJŲ, KELEIVINIŲ, KROVININIŲ, PRIEKABŲ, NAMELIŲ ANT RATŲ, PLAUNAMOJO SIURBLIO NUOMA BEI VANDENS DVIRAČIŲ NUOMA IR KITĄ SEZONINĮ INVENTORIŲ. CHEMINIAI AUTOMOBILIŲ SALONŲ VALYMAI.