Įdėti įmonę

Įmonių katalogas

UAB “Deliuksta”

Kita

P. Plechavičiaus g. 19-4, LT-49303, Kaunas

UAB “Deliuksta”- mažosios architektūros projektavimas, gamyba, montavimas. Įmonės veiklos sritys: Vaikų žaidimų aikštelės; Autobusų stotelės (laukimo paviljonai), rūkomieji, dviračių pastogės Automatiniai viešieji lauko tualetai Ir kita produkcija.


Alna IFRS 16 [Powered by SOFT4] yra Microsoft Dynamics NAV pagrindu sukurtas sprendimas, skirtas įmonėms, kurios nuomojasi turtą ar paslaugas, o finansines ataskaitas rengia pagal Tarptautinius finansinės atskaitomybės standartus (TFAS).

UAB "Lonas"

e-parduotuvės

Ukmergės g. 18, LT-55101, Jonava

Įmonė LONAS įkurta 1993 metais. Daugiau nei 20 metų LONAS puoselėja geriausias čiužinių gamybos tradicijas bei kuria inovacijas didesniam komfortui ir sveikesniam gyvenimui. Be pripažinimą pelniusių čiužinių, LONAS taip pat gamina aukščiausios kokybės šiuolaikinio dizaino lovas bei platų spektrą aksesuarų geresniam miegui.

UAB „Brasta Glass“

e-parduotuvės

Palemono g. 7B, Kaunas, LT-52158, Kaunas

“Kompanija, susidraugavusi su vandeniu”, taip mus kartą pavadino svečiai ir partneriai is Suomijos. Dušo kabinas gaminame nuo 2002 metų. Nuo pradžių nusprendėme būti ištikimi kokybei, dizainui ir geram aptarnavimui.

UAB „JOVESA“

e-parduotuvės

Draugystės g. 19 (3 ĮĖJIMAS), Kaunas

Mes žinome, kaip pakeičia namų atmosferą tinkamai parinkti šviestuvai, todėl esame pametę galvą dėl jų! Kad galėtume Jus informuoti apie apšvietimo madas ir pasiūlyti gražiausius šviestuvus, lankome pasaulines apšvietimo ir interjero parodas madų sostinėje Milane, Frankfurte, o taip pat regionines parodas Varšuvoje, Helsinkyje, skaitome specialią literatūrą, nuolat mokomės.

UAB "Vip saldumynai"

Kita

Perlojos g.32, Kaunas

UAB „ViP saldumynai“ specializuojasi konditerijos gaminių srityje: juos gamina ir realizuoja. Įmonė gali pasiūlyti išties gausų jų asortimentą, nuo smulkių produktų (tai: sausainiai, šokolado liejinukai, pyragaičiai bei saldainiai) iki tikrų konditerinių iššūkių (tai: plokštainiai, pyragai, įvairių rūšių tortai, skruzdėlynai bei šakočiai).

UAB Herba Humana

e-parduotuvės

Konstitucijos pr. 9-123, LT-09308, Vilnius

Prilimpančios kojinės ir puskojinės Solidea - stiprios ir vidutinės kompresijos terapinės kojinės išsiplėtusioms venoms, venų varikozei

UAB „MyTax.lt“

Kita

Vytenio g. 6-301, Vilnius

Buhalterinė apskaita Vilniuje atliekama profesionalių Mytax specialistų. Daug metų dirbame savo srityje, tad laisvai galite patikėti savo įmonės buhalteriją.

UAB "Viva langai"

Statyba

Eigulių g. 2, 03150, Vilnius

Visos paslaugos – vienose rankose: konsultacija, projektavimas, gamyba, montavimas, apdaila. „VIVA LANGAI“- tai šiluma, šviesus vaizdas ir šiuolaikiškas komfortas Jūsų namuose.

MB Trenk.lt

e-parduotuvės

A. Smetonos 6, Panevėžys

Trenk.lt elektroninė parduotuvė visas svetainėje esančias prekes siunčia iš savo sandėlio, tad prekės pasieks jus labai greitai (1-3d.d.)